Jak udostępnić newsletter na Facebooku i X (Twitterze)?

Aby udostępnić newsletter na Facebooku i X, należy zintegrować konto GetResponse z kontami na, odpowiednio, Facebooku i X. Następnie, należy włączyć udostępnianie w zakładce Udostępnianie w ustawieniach newslettera.

Pamiętaj: Integrację można przeprowadzić w zakładce Integracje & API. Drugim sposobem jest integracja bezpośrednio w zakładce Udostępnianie w ustawieniach newslettera. Pamiętaj, że integracja z Facebookiem wymaga ponownej autoryzacji co 60 dni. Możesz to zrobić bezpośrednio w ustawieniach newslettera w zakładce Udostępnianie.

Jak skonfigurować udostępnienia newsletterów?

  1. Zaloguj się do Facebooka lub X.
  2. W oddzielnej zakładce zaloguj się do GetResponse i przejdź do sekcji Email marketing > Newslettery i kliknij Stwórz newsletter.
  3. Kliknij Udostępnianie i włącz integrację z Facebookiem (lub X). Jeśli obydwie integracje są połączone, zobaczysz tam ich nazwy.Jeśli integracje nie są połączone, będziesz mógł zintegrować swoje konta bezpośrednio stąd. Aby to zrobić, kliknij Dodaj konto na Facebooku lub Podłącz swoje konto na X (dawnym Twitterze).Instrukcje dotyczące integracji z Facebookiem możesz znaleźć tutaj:

    Jak zintegrować Facebooka z kontem GetResponse?
    Jak połączyć moje konta X (Twitter) i GetResponse?
  4. Wybierz Stronę lub konto i dodaj wiadomość, która powinna wyświetlać się na tablicy razem z linkiem do Twojego archiwum newsletterów.

To wszystko, właśnie skonfigurowałeś swojego X lub Facebooka, aby publikował posty po wysłaniu newslettera. Po zakończeniu edycji wszystkich ustawień możesz przejść do następnego kroku w kreatorze newslettera i zaplanować lub wysłać newsletter. Następnym razem, gdy będziesz chciał opublikować post, po prostu włącz przycisk Facebooka lub X. Po upływie 60 dni poprosimy Cię o ponowną autoryzację integracji z Facebookiem.

Gdzie wyświetli się udostępniony newsletter?

Newsletter wyświetli się na Twojej stronie na Facebooku lub/i na Twoim X. Newsletter nie pojawi się w Twoim prywatnym koncie na Facebooku.