Jak połączyć moje konta X (Twitter) i GetResponse?

Możesz połączyć swoje konta X i GetResponse na stronie Integracje. Stamtąd możesz również zarządzać swoją integracją z X: dodawać kolejne konta lub je odłączać. Gdy zintegrujesz swoje konto z X, będziesz mógł publikować newslettery na swoim koncie X. Aby to zrobić, włącz opcję publikowania newsletterów w X podczas określania ich ustawień.

Uwaga: Możliwe jest również podłączenie konta X bezpośrednio w kreatorze newsletterów. Zobacz Jak udostępnić newsletter na Facebooku i X (Twitterze)?, aby dowiedzieć się, jak włączyć udostępnianie newsletterów na X.

Jak połączyć konta GetResponse i X

 1. Zaloguj się do swojego konta X.
 2. W osobnej karcie zaloguj się do swojego GetResponse.
 3. Na swoim koncie GetResponse przejdź do zakładki Integracje i API.
 4. Na stronie Integracje najedź kursorem na kafelek X / Twitter i kliknij Szczegóły. 5. Kliknij Połącz, aby połączyć konta. 6. Ponieważ jesteś już zalogowany do X, zobaczysz swoje konto. Kliknij Authorise app. 7. Zobaczysz potwierdzenie udanej integracji.Możesz teraz zacząć korzystać z integracji i zacząć udostępniać swoje newslettery na X.

Łączenie więcej niż jednego konta X

Możliwe jest podłączenie więcej niż jednego konta X do Twojego konta GetResponse. Po prostu przejdź do strony Integracje i powtórz kroki, aby połączyć konta GetResponse i X.

Wyłączanie integracji z X

 1. Przejdź do zakładki Integracje i API i znajdź kafelek X / Twitter.
 2. Najedź kursorem na kafelek i kliknij Szczegóły.
 3. Aby odłączyć wszystkie konta, kliknij Odłącz się od platformy X.
 4. Aby odłączyć poszczególne konta, kliknij Odłącz konto obok określonego konta X.
 5. Jeśli zdecydujesz się ponownie podłączyć konto, powtórz kroki integracji z X.