Czym są webinary w GetResponse?

Webinary GetResponse to interaktywne konferencje online, stworzone do komunikacji z prospektami i leadami. Są świetnym sposobem na zbudowanie lub powiększenie Twojej listy kontaktów.

Pokój webinarowy w GetResponse to nie tylko konferencje audio-video, ale także możliwość tworzenia ankiet, udostępniania pulpitu, przesyłania plików oraz korzystania z prezentacji i tablicy.

Uczestnicy webinarów mogą współuczestniczyć w wydarzeniu poprzez zadawanie pytań w czacie oraz w specjalnie do tego przeznaczonym trybie dyskusji.

Do wydarzenia można zalogować się z urządzeń mobilnych, dzięki stworzonej w tym celu przez GetResponse aplikacji mobilnej, lub przez przeglądarkę Chrome lub Safari. Możesz też prowadzić webinar z urządzenia mobilnego.

Jak włączyć webinary w moim koncie? Czy są dodatkowo płatne?

Pakiety Marketing Automation i Ecommerce
Marketing

Jeżeli korzystasz z pakietów Marketing Automation i Ecommerce Marketing, uzyskujesz w ramach subskrypcji dostęp do funkcjonalności Webinary. W pakiecie Marketing Automation możesz prowadzić konferencje dla maksymalnie 100 uczestników, a w pakiecie Ecommerce Marketing dla 300 uczestników. Do dyspozycji masz także opcje nagrywania, odpowiednio 3 godziny dla pakietu Marketing Automation i 6 godzin dla pakietu Ecommerce Marketing. Jeżeli limit 300 uczestników jest dla Ciebie zbyt mały, możesz wykupić dodatek do 500 uczestników.

Po wykupieniu odpowiedniego pakietu można zaplanować i prowadzić nieograniczoną liczbę webinarów, jednak nie można prowadzić więcej niż jeden webinar w tym samym czasie.

Plan Email Marketing

Jeżeli korzystasz z planu Email Marketing, możesz dokupić do niego dodatek Webinary. Aby to zrobić, przejdź do zakładki Profil > Moje Płatności > Dodatki. Tam możesz wykupić dodatek dla 100 uczestników w cenie 190,65 zł/m-c oraz dla 500 w cenie 473,55 zł/m-c.

Płatność za dodatki odbywa się z góry, raz na miesiąc. W każdej chwili możesz też wyłączyć dodatek w zakładce Profil > Moje Płatności > Dodatki.

Konto Free

W Free koncie możesz tworzyć i prowadzić webinary dla 10 uczestników w trakcie trwania pierwszych 30 dni korzystania z konta.

Czy jest dostępna aplikacja mobilna?

Uczestnicy webinaru mogą brać w nim udział przy pomocy urządzenia mobilnego, a Ty możesz prowadzić go z urządzenia mobilnego. Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z aplikacji mobilnej GetResponse Webinars, przejdź tutaj.