Ułatwianie rodzicielstwa dzięki ukierunkowanej komunikacji

Zobacz, jak Jeanne-Marie Paynel wykorzystuje autorespondery i cykle automation, aby pomagać rodzicom w wychowywaniu ich pociech

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor, specjalizuje się w poradnictwie wychowawczym, które integruje metodę Montessori z technikami pozytywnej dyscypliny i uważności. 

Oferuje rodzicom prywatny mentoring i zasoby online, w tym cotygodniowy podcast i newslettery, które pomagają wypełnić lukę między nauką w szkole a życiem domowym, zwiększyć samodzielność dzieci i mieć pozytywny wpływ na ich ogólny rozwój.

Wyzwania

Jeanne-Marie wiedziała od samego początku swojej działalności, że będzie potrzebowała stronę internetową i listę kontaktów

Zaczęła od darmowego narzędzia do email marketingu, ale gdy jej wydarzenia online okazały się wielkim sukcesem, zdała sobie sprawę, że potrzebuje bardziej zaawansowanego rozwiązania.

Jeanne-Marie potrzebowała rozwiązania, które pomogłoby jej lepiej zrozumieć swoich subskrybentów i budować z nimi relacje:  

Poprzednia platforma, z której korzystałam była darmowa do 2 tys. subskrybentów. Kiedy zaczęłam organizować wydarzenia online, moja lista znacznie się rozrosła. Robiłam wysyłki codziennie, więc wiele mnie to kosztowało. Potrzebowałam rozwiązania, które będzie bardziej zaawansowane i wyposażone w narzędzia, które pomogą mi zrozumieć, kto dołączał do mojej listy, tagować ich i wysyłać im wiadomości. I dlatego w 2012 r. zaczęłam używać GetResponse.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Jeanne-Marie prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, więc szukała narzędzia, które jest przystępne cenowo i łatwe w obsłudze:

Zarządzam wszystkim sama, więc potrzebuję rozwiązania, które jest łatwe. GetResponse jest intuicyjne i przyjazne użytkownikowi – nie musisz być programistą, żeby zrozumieć platformę. Jest prosta i nie przytłacza.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Jednym aspektem, na którym bardzo jej zależało była obsługa klienta:

Obsługa klienta jest natychmiastowa. Wiesz, że pochylą się nad Twoją sprawą i powiedzą Ci, co robić. Jest to dla mnie nieocenione, ponieważ kiedy próbujesz coś zrobić to nie chcesz tracić całej doby, czekając na odpowiedź.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Rozwiązanie

Jeanne-Marie używa GetResponse nieprzerwanie od 2012 r. do utrzymywania kontaktu z odbiorcami, którzy pobierają darmowe treści z jej strony.

Korzysta z: 

 • newsletterów 
 • autoresponderów
 • marketing automation
 • segmentacji

Używam (GetResponse) do wysyłania cotygodniowych newsletterów do moich subskrybentów, do kampanii promocyjnych lub gdy prowadzę kampanię partnerską. Wykorzystuję również cykle automation w kampaniach sprzedażowych.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Korzysta również z wbudowanych narzędzi do raportów, aby monitorować swoje kampanie:

Patrzę na liczbę osób, które zapisują się na wydarzenia lub kupują moje produkty cyfrowe premium. Sprawdzam również zaangażowanie odbiorców w moje maile i wskaźniki otwarć.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Wyniki

Istnieje wiele sposobów na pomiar sukcesu.

Dla Jeanne-Marie nie jest to tylko sprzedaż, którą realizuje za pomocą platformy. 

Uwielbiam mieć pozytywny wpływ na życie ludzi. Staram się zdjąć z nich presję. Niepokój związany z byciem rodzicem może być czasem przytłaczający. To, co naprawdę lubię to nawiązywanie relacje z rodzicami i pokazywanie im, żeby rodzicielstwo nie musi być trudne.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Chociaż pracuje w bardzo konkurencyjnej branży, gdzie bycie stale aktywnym w mediach społecznościowych jest rzadko nagradzane, a często oczekiwane, jest zadowolona ze swoich wyników:

Jestem zadowolona z zaangażowania moich odbiorców i z faktu, że tak wiele osób otwiera mój cotygodniowy newsletter. Jestem dumna z tego, że przez ostatnie dwa lata konsekwentnie go wysyłałam.

Jeanne-Marie Paynel, założycielka Your Parenting Mentor

Wykorzystane narzędzia

 • Autorespondery – Autorespondery są wiadomościami wysyłanymi automatycznie do subskrybentów w określonym czasie lub w oparciu o konkretne wydarzenie. Poprawne użycie autoresponderów może być niezwykle skutecznym i prostym elementem kompletnej strategii email marketingowej.

 • Email marketing – Skuteczne oprogramowanie do email marketingu z profesjonalnymi szablonami wiadomości, intuicyjnymi narzędziami do projektowania i sprawdzoną dostarczalnością.

 • Marketing automation – Zrealizuj idealną ścieżkę klienta za pomocą wizualnego edytora marketing automation, rosnącego wraz z Twoimi potrzebami.

 • Statystyki emaili – Mierzalne dane dla precyzyjnego email marketingu. Podejmuj właściwe decyzje marketingowe w oparciu o wyniki wysyłek i reakcje kontaktów.

Poznaj podobne historie

 • Edukacja Email marketing , Integracje GetResponse , Marketing automation

  Inteligentne zarządzanie listą kontaktów i automatyzacją

 • Podróże Budowanie listy mailingowej , Email marketing , Integracje GetResponse

  Nie tylko social media: jak obserwujący stali się zaangażowaną społecznością

 • Arts & Entertainment Budowanie listy mailingowej , Email marketing

  Nowoczesny kanał komunikacji dla publikacji o fotografii historycznej

Chcesz przedstawić
swoją historię?

Zacznij za darmo | Bez karty kredytowej