Zdrowie i uroda

Skorzystaj z email marketingu w GetResponse, by informować klientów i członków klubu o nowinkach technicznych, imprezach tematycznych czy rozgrywkach i zdobywaj punkty dla swojej drużyny.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Atrakcyjne newslettery stworzone w GetResponse zwiększą skuteczność Twojego biznesu. Możesz wybrać spośród ponad 350 dostępnych szablonów, ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock i skorzystać z 1 GB Twoich plików multimedialnych.
  • Dzięki integracji z social media i łatwemu udostępnianiu Twoich newsletterów na portalach społecznościowych pozyskasz więcej odbiorców, których będziesz mógł informować o nadchodzących wydarzeniach, wynikach sportowych, rankingach, najnowszym sprzęcie sportowym, itp.
  • Z łatwością zbudujesz bazę odbiorców, od których pozyskasz wartościowe opinie na temat organizowanych przez Ciebie wydarzeń sportowych, dzięki darmowym ankietom online i przyciągającym wzrok formularzom zapisu na Twojej stronie internetowej.
  • Korzystając z segmentacji podzielisz listę odbiorców na grupy pod względem zainteresowań sportowych i innych istotnych dla Ciebie kryteriów. Dzięki temu skuteczniej dopasujesz swoje oferty do potrzeb klientów.
  • Nie jesteś pewien, która z ofert jest strzałem w dziesiątkę? W GetResponse przetestujesz nawet do 5 wersji tej samej wiadomości zmieniając tytuł, grafikę i treść i zawsze wyślesz tę zwycięską.
  • Będziesz mógł śledzić skuteczność promocji i przewidywać frekwencję na wydarzeniach sportowych w oparciu m.in. o ilość otwarć i kliknięć. Praktyka czyni mistrza!
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template