Stowarzyszenia i Organizacje Non-profit

Dzięki naszym innowacyjnym narzędziom do email marketingu Twoja organizacja dotrze do szerszego grona odbiorców, wydając przy tym mniej środków z własnego budżetu.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Korzystając z szablonów przeznaczonych dla organizacji non-profit i ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock stworzysz inspirujące newslettery i angażujące kampanie.
  • Integracja z mediami społecznościowymi pozwoli Ci na powiększenie zasięgu Twoich akcji w Internecie, dotarcie do szerszej publiczności i skuteczniejsze promowanie misji Twojej organizacji.
  • Segmentacja odbiorców pod względem zainteresowań lub zaangażowania pozwoli Ci stworzyć grupy kontaktów, do których będziesz mógł wysyłać spersonalizowane, automatyczne kampanie mailingowe. To pomoże zwiększyć skuteczność działań Twojej organizacji.
  • Korzystając z darmowych ankiet online dowiesz się od swoich członków i darczyńców, jak możesz usprawnić wypełnianie misji Twojej organizacji.
  • Dzięki czytelnym wykresom i zestawieniom danych będziesz mógł skutecznie monitorować, mierzyć i łatwo przygotowywać raporty dotyczące wszelkich aspektów Twojej działalności.
  • 5-gwiazdkowa obsługa klienta i dostarczalność sięgająca 99,9% to gwarancja tego, że Twoje wiadomości dotrą do Twoich partnerów, a Ty będziesz mógł skupić się na wykonywaniu swojej misji.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template