Nieruchomości

Coraz trudniej znaleźć Ci klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać mieszkanie za Twoim pośrednictwem? Jeśli skorzystasz z email marketingu z GetResponse, sami niedługo zaczną pukać do Twoich drzwi.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Zrobisz profesjonalne wrażenie na swoich klientach dzięki atrakcyjnym szablonom wiadomości, które możesz uzupełnić ktorąś z ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock i plikami multimedialnymi do 1 GB.
  • Zyskasz możliwość wysyłania nieograniczonej ilości newsletterów i kampanii zawierających najświeższe oferty z rynku nieruchomości. Dzięki temu zwiększysz szanse, że odbiorcy wybiorą właśnie Twoje usługi.
  • Integracja z social media pozwoli Ci na poszerzenie zasięgu Twojego biura i dotarcie z ofertami kupna i sprzedaży do jeszcze większej ilości klientów.
  • Łatwo – i za darmo - pozyskasz wartościowe dane o klientach i rynku dzięki formularzom zapisu i ankietom online. Skorzystaj z nich by zbudować profile odbiorców, które przydadzą Ci się przy budowaniu skutecznych, spersonalizowanych ofert.
  • Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć podzielisz listę odbiorców na segmenty według wieku, dochodu, preferencji dotyczących lokalizacji i ceny. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać im te informacje, które na pewno ich zainteresują.
  • Nie jesteś pewien, która oferta będzie najskuteczniejsza? Możesz przetestować do 5 wersji wiadomości zanim wyślesz tę ostateczną. Zaraz potem, zanalizujesz jej skuteczność przy użyciu zaawansowanych statystyk wiadomości.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template