Sztuka i Rozrywka

Jak w osiągać jak najwyższe zyski, docierając do jak najszerszej publiczności? To proste dzięki łatwemu w obsłudze i opłacalnemu email marketingowi w GetResponse.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Stworzysz skuteczne newslettery, którym nie oprze się żadna publiczność, dzięki szablonom dopasowanym do branży rozrywkowej, ponad 1000 grafik z serwisu iStock i możliwości wykorzystania do 1 GB plików multimedialych.
  • Z łatwością zautomatyzujesz wysyłki newsletterów, promocji i kampanii mailingowych. Dzięki temu Twoi odbiorcy będą znali kalendarz Twoich imprez odpowiednio wcześniej, by zarezerwować sobie na nie czas – i bilety.
  • Zbierzesz adresy odbiorców oraz wartościowe informacje na ich temat za pomocą darmowych ankiet online i przyciagających wzrok formularzy zapisu na swojej stronie internetowej, profilach społecznościowych itp.
  • Dzięki segmentacji listy dopasujesz treść wiadomości do indywidualnych zainteresowań i preferencji odbiorców – to z pewnością pomoże Ci zwiększyć frekwencję na wydarzeniach, które organizujesz.
  • Jeśli nie jesteś pewien, która oferta odniesie najlepszy skutek, przetestuj najpierw jej różne wersje. W GetResponse możesz stworzyć do 5 różnych tytułów, grafik i treści wiadomości i sprawdzić, która jest najskuteczniejsza.
  • Na podstawie ilości otwarć, kliknięć, itp. będziesz mógł monitorować skuteczność promocji i newsletterów i przewidywać zainteresowanie wydarzeniami, które organizujesz.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template