Publikacje online

Klienci na co dzień komunikują się z innymi przy użyciu stałego łącza, które oferujesz, lub sprzętu, który sprzedajesz. Teraz i Ty możesz zwiększyć swój zasięg z pomocą narzędzi GetResponse.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Twoje emaile będą się wyróżniały w zatłoczonych skrzynkach odbiorczych. Do dyspozycji masz profesjonalne szablony, dopasowane do Twojej branży, ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock i miejsce do przechowywania nawet 1 GB plików multimedialnych.
  • Z łatwością zbudujesz listę i szczegółowe profile odbiorców przy pomocy formularzy zapisu oraz darmowych ankiet online.
  • Dzięki segmentacji listy odbiorców według historii zakupów, lokalizacji, danych demograficznych, itp. będziesz mógł informować klientów o promocjach dopasowanych do ich potrzeb, a tym samym zwiększysz sprzedaż.
  • Konsumenci są zmienni – a na pewno zmieniają się ich gusta. Dzięki możliwości przetestowania do 5 wersji wiadomości zyskasz pewność, że Twoje promocje za każdym razem będą strzałem w dziesiątkę.
  • Wysyłając automatyczne kampanie mailingowe będziesz mógł regularnie i skutecznie promować swoje usługi, nowości produktowe, limitowane oferty i obniżki.
  • Z GetResponse możesz być spokojny o to, że oferty limitowane dotrą do skrzynek klientów na czas. Nasza platforma zapewnia dostarczalność na poziomie 99%, co dla Ciebie oznacza maksymalną ilość sprzedaży i subskrypcji.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template