GetResponse laureatem Potęgi Biznesu 2016

GetResponse, kompleksowa platforma oferująca nowoczesne rozwiązania do online marketingu, znalazła się w czołówce najlepszych firm w Polsce i otrzymała prestiżowe wyróżnienie "Potęga Biznesu 2016".

Instytut Europejskiego Biznesu docenił międzynarodowy sukces GetResponse i wyróżnił firmę spośród 40 tysięcy najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. To dziewiąta edycja konkursu, w którym jury - na podstawie analizy wyników finansowych - wyróżnia firmy o najwyższej wartości rynkowej.

GetResponse w czołówce najlepszych firm w Polsce

To już kolejne w tym roku, obok Gazeli Biznesu, Killer Content Award i #140Awards, wyróżnienie GetResponse. Wśród marek, które tak jak GetResponse zostały laureatami tegorocznej edycji konkursu „Potęgi Biznesu”, są m.in. T-mobile Polska, PGE Polska Grupa Energetyczna, ENEA, Nestle Polska czy grupa TVN.

18 lat światowego sukcesu

GetResponse to platforma, która jest obecna na międzynarodowym rynku już od 18 lat. Z jej usług korzysta obecnie ponad 350 000 klientów w 189 krajach. Z niewielkiego, kilkuosobowego biznesu, GetResponse zmienił się w online marketingowego lidera, posiadającego biura na całym świecie: USA, Kanadzie, Malezji, Indiach, Polsce i Rosji.

„Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie sektora SMB poprzez dostarczanie rozwiązań zintegrowanych w obszarze marketingu i sprzedaży online. Nie skupiamy się tylko na rodzimym rynku, ale rozwijamy swoje usługi zarówno w Europie jak i w obu Amerykach, Azji i Australii.” - mówi Daniel Brzeziński, vice Prezes GetResponse. - „To jednoczesne zaangażowanie na wielu rynkach przynosi dobre efekty w sferze ekonomicznej oraz jakościowej. Wyróżnienie ‚Potęga Biznesu’ - ma dla nas duże znaczenie. Potwierdza bowiem skuteczność naszych działań.”

GetResponse to pierwsze na rynku narzędzie, które oferuje szybki dostęp do licznych e-rozwiązań z poziomu jednego konta. Dzięki połączeniu przyjaznego w użyciu interfejsu oraz zaawansowanych funkcjonalności, zarówno początkujący jak i doświadczeni marketerzy mogą tworzyć skuteczne kampanie z wykorzystaniem email marketingu, landing pages, webinarów oraz marketing automation.

Kontakt