Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

 • użyj conajmniej 6 znaków
 • połącz litery i cyfry
 • użyj małych i wielkich liter
 • użyj znaków specjalnych (np. @)

Landing Pages

Twórz wysoko konwertujące, responsywne landing pages.
Generuj zainteresowanie, leady i zyski dla swojej firmy.

 • Wybierz szablon

 • Dostosuj stronę

 • Publikuj jednym kliknięciem

 • Testuj i optymalizuj

W pełni responsywne szablony

Wybierz spośród setek wysokiej jakości w pełni responsywnych szablonów landing pages zaprojektowanych pod kątem wysokiej konwersji. Strony subskrypcji, sprzedażowe, promocyjne lub pobierania – wybierz te, które najbardziej pasują do Twojej firmy. Dodaj coś od siebie – i gotowe. Stworzenie landing page zajęło mniej niż 30 minut!

Możesz wykorzystać ponad 1000 bezpłatnych grafik iStock, aby nadać stronie profesjonalny wygląd. Użyj wbudowanego edytora zdjęć, aby tworzyć doskonałe grafiki za pomocą kilku kliknięć.

W pełni responsywne szablony

Edytor wersji mobilnej

Stworzyłeś idealny landing page? Skorzystaj z edytora wersji mobilnej i dostosuj stronę również do urządzeń przenośnych!

Sprawdź, co zobaczą użytkownicy smartfonów. Porównaj podgląd na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, aby upewnić się, że projekt jest gotowy.

Edytor wersji mobilnej

Edytor drag-and-drop

Nie musisz znać się na informatyce. Aby rozpocząć projektowanie, wystarczy, że skorzystasz z edytora drag and drop. Przesuwaj elementy na landing pages, zmieniaj ich rozmiar, skalę, kształt, przycinaj je i grupuj.

Możesz łatwo dostosować projekt do urządzeń mobilnych dzięki kreatorowi stron mobilnych.

Edytor drag-and-drop

Szeroki wybór opcji
publikowania

Użyj subdomeny GetResponse za darmo lub wybierz dowolną domenę, aby opublikować landing pages w GetResponse.

Szeroki wybór opcji<br> publikowania

Testy A/B i analityka

Śledź bezpośrednio statystyki strony i poprawiaj je, wykorzystując testy A/B, które pomogą znaleźć najlepiej konwertujące projekty. Korzystaj z narzędzi SEO, aby docierać do odpowiednich odbiorców w zatłoczonym cyfrowym świecie.

Testy A/B i analityka

Wbudowane formularze
zapisu

Doskonały mechanizm, który pomoże Ci zdobyć potencjalnych klientów i dane użytkowników – zbieraj dane potencjalnych klientów już w momencie rejestracji i dostosowuj etykiety z danymi i niestandardowe pola do własnych potrzeb.

Wbudowane formularze<br> zapisu

Zintegrowane z Twoimi
ulubionymi platformami

Podłącz dowolną popularną platformę do analityki i remarketingu z landing pages; korzystaj ze śledzenia i optymalizacji, aby zwiększyć skuteczność.

Facebook
Google Analytics
Kissmetrics
Reklamy Bing
Google AdWords
Menedżer tagów Google
Zintegrowane z Twoimi<br> ulubionymi platformami

Większa widoczność i więcej konwersji

 • Zwiększaj atrakcyjność sprzedażowych landing pages, umieszczając w nich filmy. Możesz łatwo dodawać filmy z YouTube, Vimeo, Wistia oraz Vidyard.

 • Dodaj zakładkę na swojej stronie na Facebooku. Umieść na landing page ikony udostępniania w mediach społecznościowych, aby odwiedzający przesłali je innym.

 • Zachęcaj do natychmiastowych decyzji o zakupie, dodając przycisk „kup teraz” PayPal. W ten sposób zwiększysz sprzedaż i liczbę zamówień.

Subskrybenci stają się klientami

Podtrzymuj komunikację, korzystając z kompleksowego programu do online marketingu GetResponse. Pozyskuj potencjalnych klientów dzięki stronom landing page. Używaj email marketingu, aby budować zaangażowanie odbiorców od momentu subskrypcji. Prowadź webinary, aby ich edukować i sprawić, że staną się wartościowymi leadami. Automatyzuj marketing, aby zmienić wartościowych leadów w lojalnych klientów.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
Zobacz wszystkie funkcjonalności