Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

  • użyj conajmniej 6 znaków
  • połącz litery i cyfry
  • użyj małych i wielkich liter
  • użyj znaków specjalnych (np. @)

Kreator Landing Page

Idealne narzędzie do pozyskiwania klientów.

Buduj efektywne strony w 3 prostych krokach.

1

Wybierz gotowy szablon

Ponad 100 profesjonalnych szablonów landing pages z odpowiednimi stronami
z podziękowaniem.

2

Dostosuj stronę do własnych potrzeb

Z intuicyjnym edytorem z funkcją
WYSIWYG w prosty sposób edytujesz
każdy element strony.

3

Publikuj jednym kliknięciem

Skorzystaj z bezpłatnego hostingu na subdomenie GetResponse lub użyj własnej domeny. Zwiększ zasięg zbudowanej strony integrując ją z profilem na Facebooku.

Kreator Landing Page - nowa, rewolucyjna technologia, dzięki której tworzenie stron jest prostsze niż kiedykolwiek:

Responsywne projekty

Bez żadnych umiejętności informatycznych stworzysz responsywne landing pages w kilka minut. Wszystkie strony będą wyświetlać się poprawnie na każdym urządzeniu.

Screen 1

Formularze zapisu

Doskonały mechanizm, który pomoże Ci wychwycić potencjalnych klientów – zbierasz dane użytkowników konfigurując wcześniej pola z danymi, które chcesz pozyskać.

Screen 2

+100 szablonów

Baza gotowych do użycia, responsywnych szablonów pozwala na tworzenie atrakcyjnych graficznie i skutecznych stron. Wystarczy wybrać jeden projekt, dodać zawartość
i gotowe!

Screen 1

Edytor zdjęć

Dodaj ozdoby do jednego z 1000+ darmowych zdjęć lub użyj własnych. Wbudowany zestaw narzędzi zawiera filtry, naklejki, pędzle i wiele więcej, aby stworzyć doskonałe grafiki za pomocą tylko kilku kliknięć.

Screen 2

Bez kodowania

Przenieś, zmień rozmiar, przeskaluj, dostosuj każdy element strony docelowej: pola tekstowe, obrazy, tła, pola i przyciski – a wszystko to wewnątrz konta.

Screen 1

Testy A/B

Śledź i poprawiaj statystyki stron wykorzystując testy A/B, które pomogą znaleźć najlepiej konwertujące projekty; korzystaj z zestawu narzędzi SEO, aby dotrzeć do odbiorców.

Screen 2

Integracje z narzędziami służącymi do analizy i remarketingu

Śledź i optymalizuj swoje landing pages, korzystając ze skutecznych integracji z takimi narzędziami jak Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Pixel, Google AdWords, BingAds, Mixpanel, VWO, Kissmetrics, Yandex Metrica i inne. Za jednym kliknięciem sprawdzisz unikalne wyświetlenia, dokonasz analizy wskaźników konwersji i przeprowadzisz skuteczne kampanie reklamowe.

Integracja z Youtube

Zwiększaj atrakcyjność sprzedażowych landing pages dzięki załączonym wideo — od teraz jest to jeszcze prostsze dzięki naszej integracji z YouTube, Vimeo, Wistia, Vine i Vidyard.

Integracja z PayPal

Zachęć do natychmiastowych decyzji zakupowych dodając przycisk PayPal
„Kup teraz”
i ciesz się wzrostem
sprzedaży i zamówień.

Twórz efektywne strony bez znajmości kodu HTML!

Jak korzystne są ceny Landing Pages GetResponse?

  • Istnieje możliwość skorzystania z podstawowego pakietu landing pages, który jest dostępny podczas 30-dniowego okresu próbnego (publikacja 1 landing page do 1000 odwiedzających miesięcznie).
  • Nielimitowane landing pages (łącznie z testami A/B, nieograniczoną liczbą landing pages oraz ruchu na stronie) są dostępne w pakiecie GetResponse Pro.
Zobacz wszystkie funkcjonalności