Używaj poprawnej formy imienia zwracając się do odbiorcy!
autor: Katarzyna Grochowska ostatnia aktualizacja 0

Używaj poprawnej formy imienia zwracając się do odbiorcy!

Obecna sytuacja to okazja do przeniesienia swojego biznesu online. Nie możemy przecież pozwolić sobie na odwołanie spotkań z klientami ani pracownikami, prawda? Webinar jest świetnym rozwiązaniem na aktualnie napotykane przeszkody w prowadzeniu firmy. Pomoże w komunikacji z Twoimi odbiorcami oraz pracownikami podczas pracy zdalnej.

Już dziś jeszcze skuteczniej personalizuj swoje wiadomości! GetResponse umożliwia ci odmianę imion w wołaczu, dzięki czemu oklepane „Witaj Beata” czy „Witaj Marcin” możesz z powodzeniem zastąpić dużo atrakcyjniejszymi „Witaj Beato” czy „Witaj Marcinie”.

Sami przyznacie, że brzmi dużo bardziej profesjonalnie.

Ustawienie imion w wołaczu wymaga wykonania zaledwie dwóch prostych kroków:

•    Wpisujesz treść tematu wiadomości , np. Witaj
•    Samodzielnie dodajesz następującą komendę

[[firstname_wołacz]]

… i otrzymujesz Witaj Beato/Marcinie/Łukaszu, itd.

Nie wszyscy wiedzą, że w języku pisanym, zwłaszcza oficjalnym, zastępowanie wołacza mianownikiem („Witaj Monika”) jest uznawane za błąd językowy. Stąd też zwracając się do adresata zaleca się używać zawsze wołacza, także w przypadku imion1 („Witaj Moniko”), a więc oferowane przez GetResponse rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, skuteczne i atrakcyjne wizualnie, ale w 100% poprawne gramatycznie.

1 http://pl.wikipedia.org/wiki/Wołacz

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.