Proste integracje

Rozwijaj swój biznes ecommerce z GetResponse.

BAZA WIEDZY GETRESPONSE
Zapisz się!

Tym samym zyskasz dostęp do wszystkich naszych treści takich jak webinary, ebooki, aktualizacje emailowe i nie tylko!

Planer Marketera – (kwiecień-czerwiec 2022)

Ważna informacja: Od 2022 roku Planer Marketera wydawany jest w dwóch wersjach – całorocznej oraz kwartalnej. Na tej stronie możesz pobrać wersję kwartalną.

Edycja kwartalna: To edycja rozbudowana, poświęcona wyłącznie konkretnym miesiącom wchodzącym w skład danego kwartału. Ma ona przypominać Ci o najbliższych, najważniejszych wydarzeniach i okazjach marketingowych. Znajdziesz w niej podpowiedzi i gotowe pomysły na kampanie dedykowane poszczególnym wydarzeniom.

W Planerze Marketera na drugi kwartał 2022 znajdziesz:  

 • 220 okazji marketingowo-sprzedażowych:
  Kwiecień71
  Maj – 80
  Czerwiec – 69
 • Spis dni wolnych oraz długich weekendów w drugim kwartale roku
 • Tabele, na co zwrócić uwagę w danym miesiącu
 • Podpowiedzi i gotowe pomysły na kampanie dedykowane poszczególnym wydarzeniom. Dowiesz się m.in. jak przygotować swoje działania marketingowe z okazji: Wiosennych wyprzedaży, startu kolekcji letnich, Wielkanocy, Majówki, Dnia Matki, Dnia Dziecka, Pierwszego dnia lata, Dnia Ojca, Zakończenia roku szkolnego i nie tylko!
 • W Planerze znajdziesz również wskazówki marketingowe m.in. na: Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, Światowy Dzień Sportu, Światowy Dzień Zdrowia, Dzień Czekolady, Dzień Czystych Okien, Dzień Języka Angielskiego i Hiszpańskiego, Dzień Grilla, Dzień bez Komputera, Dzień Okulistyki, Światowy Dzień Pieczenia, Światowy Dzień Pszczół, Światowy Dzień Roweru, Dzień Przyjaciela czy Światowy Dzień Wellness.

Ponadto przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Spis artykułów, które pomogą Ci samodzielnie stworzyć stronę internetową Twojej firmy. Nie musisz posiadać wiedzy programistycznej, aby stworzyć stronę www. Artykuły znajdziesz na stronie 11.
 • Materiały, które pomogą Ci w planowaniu i tworzeniu działań marketingowych oraz rozwijaniu marketingu w Twojej firmie.

Możesz pobrać Planer Marketera na drugi kwartał 2022 klikając przycisk „Pobierz PDF” po lewej stronie lub przycisk „Dowiedz się więcej” znajdujący się poniżej. 

Uzyskaj DARMOWY, nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów,
które możesz w każdej chwili przeczytać online lub pobrać w formie pliku PDF

Dołącz do Programu Certyfikacyjnego
Bądź na bieżąco z najnowszymi materiałami i webinarami. Zapisz się na nasz newsletter!