Jaka jest różnica między formularzem a landing page?

Formularz to okienko zapisu, które może być osadzone na Twojej stronie lub ustawione jako pop-up. Aby formularz działał na Twojej stronie, musi ona zawierać fragment kodu WebConnect.

Formularze można stworzyć w zakładce Formularze i pop-upy. Na stronie zarządzania formularzami, kliknij przycisk Rozpocznij. Na ostatnim etapie tworzenia formularza znajdziesz instrukcje jak zainstalować formularz osadzony lub pop-up.

Landing page to mini strona zaprojektowana w kreatorze GetResponse. Zazwyczaj zawiera domyślny formularz zapisu. Możesz dodać do niej inne elementy, takie jak dodatkowy przycisk i filmy z YouTube.

Aby utworzyć stronę, wybierz zakładkę Landing pages i kliknij przycisk Stwórz landing page. Edytor umożliwia projektowanie witryny bez znajomości HTML.

Aby umieścić formularz na landing page, wybierz szablon zawierający pole zapisu lub przeciągnij i upuść ikonę formularza z paska narzędzi w edytorze Landing page. Domyślnie, landing page zawiera formularze dodane w edytorze Landing page. Aby dodać formularz stworzony w edytorze Formularze i pop-upy do swojego landing page, możesz użyć elementu Własny kod.