Jak działa Automatyczne tworzenie lejka sprzedażowego?

Gdy tworzysz rozbudowany lejek sprzedażowy GetResponse, dajemy Ci możliwość automatycznego wygenerowania większości lejka. Po ukończeniu pierwszego kroku, jakim jest tworzenie strony landing page, wyświetlimy powiadomienie, w którym pytamy, czy chcesz, abyśmy wygenerowali resztę lejka automatycznie.

Automatyczne generowanie lejka.

Na podstawie szablonu, który został uprzednio wybrany do tworzenia strony zapisu, sprawnie stworzymy resztę lejka sprzedażowego. W ciągu 2 minut uzyskasz w pełni funkcjonalny lejek, który będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb, na przykład poprzez edytowanie treści stron i wiadomości.

Jak automatycznie wygenerować rozbudowany lejek sprzedażowy?

Aby automatycznie wygenerować lejek:

  1. Przejdź do zakładki Lejek konwersji.
  2. Kliknij Stwórz lejek.
  3. Wpisz nazwę i kliknij przycisk Rozpocznij umieszczony pod Sprzedaż produktu.
  4. Następnie wybierz Rozbudowany.
  5. Wybierz sklep, produkty, oraz system płatności i kliknij Zapisz.
  6. Na stronie lejka, kliknij Stwórz stronę zapisu, aby stworzyć pierwszą stronę.
  7. Po wybraniu i dostosowaniu szablonu kliknij Kolejny krok, aby przejść do strony z ustawieniami.
  8. Gdy skończysz, kliknij Publikuj. Zostaniesz teraz przekierowany na główną stronę lejka.
  9. Na stronie pojawi się komunikat z zapytaniem, czy mamy wygenerować resztę lejka automatycznie. Kliknij Tak, wygeneruj mój lejek automatycznie.

Konfiguracja całego lejka może zająć od 30 do 90 sekund. W tym czasie na ekranie zobaczysz animację informującą, co aktualnie robimy. Autogenerator utworzy cały lejek na postawie szablonu, który został wybrany przy tworzeniu strony zapisu.

Jeśli w trakcie autogenerowania lejka zdecydujesz się zatrzymać proces, kliknij Zatrzymaj budowanie. Utworzone już kroki zostaną zachowane, a resztę będziesz mógł utworzyć ręcznie.

Zatrzymaj budowanie.

Możesz ponownie uruchomić autogenerator klikając przycisk Automatyczane tworzenie lejka, widoczny w górnym menu strony lejka.

Automatyczne tworzenie lejka.

Gdy lejek jest w całości wygenerowany, możesz edytować autoresponder, stronę sprzedażową oraz formularz zamówienia, aby dopasować je do swoich wymagań.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, jak stworzyć pierwszy webinar w GetResponse i rozwijać swoją działalność!