Do czego wykorzystuje się szablony z kategorii „Kursy online”?

Szablony z kategorii Kursy online dają wiele sposobów przedstawienia treści Twojego kursu. W zależności od szablony, który wybierzesz, subskrybenci mogą otrzymywać Twoje materiały w określonym tempie lub na żądanie. Szablony te korzystają z tagów, aby pomóc Ci dotrzeć z promocją kursów do właściwej grupy kontaktów. Potem możesz skontaktować się ze wszystkimi uczestnikami, którzy ukończyli Twój kurs.

Promocja kursu

Szablon promocji kursu pozwala promować Twoje treści i zachęcać ludzi do zapisywania się na Twoją listę. Ten szablon jest przydatny, jeśli chcesz:

  • wysyłać zaproszenie do kontaktów, które otrzymała taga dla osób zainteresowanych Twoimi kursami,
  • wysyłać wiadomości nawiązujących kontakt do wszystkich osób, które się zapisały na Twoją listę,
  • wysyłać przypomnienie wszystkim, którzy się nie zapisali,
  • przypisywać tagi kontaktom w oparciu o ich reakcję.

Dowiedz się więcej…

Podstawowy kurs online

Możesz użyć szablonu podstawowego kursu online, jeśli chcesz automatycznie dostarczać lekcje w ramach kursu w określonych odstępach czasowych. Jeśli zdecydujesz się na ten szablon, wystarczy, że wybierzesz wiadomości, które chcesz wysyłać swoim subskrybentom i tagi, którymi chcesz zacząć i skończyć ten cykl automation. Elementy czekania mają już przypisany rekomendowany czas opóźnienia. Uwaga: zawsze możesz dodać więcej elementów (lub usunąć istniejące) w zależności od długości Twojego kursu.

Dowiedz się więcej…

Zaawansowany kurs online

Użyj szablonu zaawansowanego kursu online, aby umożliwić uczestnikom kursu otrzymywanie lekcji kursu wtedy, kiedy chcą, a nie w oparciu o z góry ustalony schemat. Ten szablon wykorzystuje 7 elementów, ale możesz dodać więcej (lub usunąć istniejące) w zależności od długości Twojego kursu. Dokończ budowanie cyklu, wybierając wiadomości, które chcesz wysyłać swoim subskrybentom i wybierając tagi, którymi chcesz zacząć i skończyć ten cykl automation.

Dowiedz się więcej…

Retargeting uczestników kursu

Szablon retargetingu uczestników kursu przydaje się, gdy chcesz pogratulować osobom, które zakończyły Twój kurs i polecić im inne kursy. Dzięki temu skuteczniej zachęcisz ich do ponownej rejestracji na kurs i przedstawisz się jako źródło cennej wiedzy. Dzięki temu szablonowi zbudujesz cykl automation, który będzie:

  • automatycznie wysyłać wiadomości do kontaktów, które ukończyły Twój kurs,
  • wysyłać przypomnienie do osób, które mogły przegapić Twoją wstępną ofertę,
  • pomagać Ci w identyfikacji osób zainteresowanych udziałem w kolejnych kursach, a także osób, które nie są tym zainteresowane. Możesz wtedy zdecydować, czy chcesz przeprowadzić kampanię reaktywacyjną, czy wolisz skupić się na dostarczeniu treści kursu swoim czytelnikom. Możesz także przeprowadzić obydwie kampanie jednocześnie.

Dowiedz się więcej…