Czym charakteryzuje się konto darmowe?

Konto darmowe jest aktywne przez 30 dni kalendarzowych od daty jego założenia.

Wypróbuj za darmo

Możesz wykupić płatną wersję w dowolnej chwili podczas darmowego okresu lub na koniec 30 dni. Mając darmowe konto możesz:

  • dodać 1000 kontaktów (kontakty niepotwierdzone oraz usunięte wliczane są do limitu),
  • testować i używać funkcjonalności przez 30 dni.

Czy są jakieś ograniczenia w koncie darmowym?

Istnieją ograniczenia w stosunku do webinarów, wiadomości, landing pages oraz marketing automation.

  • Webinary

Webinary ograniczone są do 10 uczestników (łącznie z Tobą i prezenterami)

  • Wiadomości

Logo GetResponse zostanie dodane do każdej wiadomości wysłanej z darmowego konta testowego i domyślne strony GetResponse mogą posiadać reklamy podmiotów trzecich. Wszystkie te opcje będzie można wyłączyć w płatnym koncie.

  • Landing pages

Wizyty na stronach landing pages w kontach darmowych są limitowane do 1000 unikatowych odwiedzin. Gdy limit zostanie osiągnięty strona nie będzie just dostępna on-line. Testy A/B dla stron landing pages dostępne są tylko w kontach płatnych, w których limit odwiedzin jest zniesiony.

  • Marketing automation

Filtr Segment dynamiczny nie jest dostępny.

Po wykupieniu płatnego planu Basic, Plus lub Professional uzyskasz dostęp do nielimitowanych landing pages. W planach Plus i Professional uzyskasz również dostęp do lejka konwersji i Webinarów (dostępność tych funkcjonalności zależna jest od wybranego planu). W planie Basic możesz stworzyć 1 lejek sprzedażowy a webinary dostępne są jako płatny dodatek. Płatność za te konta, może zostać pobrana z karty kredytowej. Tutaj uzyskasz więcej informacji na temat form płatności, które akceptujemy.