Ile wiadomości mogę wysyłać w koncie Free?

W darmowym koncie GetResponse istnieje limit liczby wiadomości, które możesz wysłać. W ciągu miesiąca możesz wysłać do 2500 wiadomości. Limitem objęte są 30-dniowe darmowe konta z funkcjami premium, jak również konta darmowe, które nie zostały zmienione w konta płatne po upływie 30 dni.

Wyświetlimy, ile wiadomości już wysłałeś i ile jeszcze możesz wysłać na stronie głównej konta, jak również w zakładkach Email Marketing (newslettery, wersje robocze, testy A/B, autorespondery i wiadomości automation).

Limit jest obliczany dla wszystkich rodzajów wiadomości, w tym:

  • newslettery
  • autorepondery
  • testy A/B
  • wiadomości automation

Powiadomienia mailowe (takie jak wiadomość potwierdzająca subskrypcję) nie są objęte limitem.

Wiadomości w trakcie wysyłki, takie jak newslettery wysyłane przy użyciu opcji Perfect Timing lub Time Travel, zostaną wstrzymane jak tylko zostanie osiągnięty limit. To samo działanie będzie zastosowane do wiadomości, których wysyłka zaplanowana jest na dany dzień.

Okres limitu rozpoczyna się od pierwszej wysłanej wiadomości. Limit użycia jest obliczany co godzinę w okresie 30 dni.

Jak sprawdzę obecne wykorzystanie limitu?

Pasek postępu z liczbami będzie widoczny w zakładkach Newslettery, Wersje robocze, Testy A/B, Autorespondery oraz Wiadomości automation.

Możesz zawsze sprawdzić, ile wiadomości już wysłałeś i ile jeszcze możesz wysłać. Gdy przekroczysz 80% limitu, pasek postępu zmieni kolor na pomarańczowy, a gdy wyczerpiesz limit, na czerwony.

Możesz ulepszyć konto do planu płatnego w każdej chwili.

Co się stanie, gdy przekroczę limit w trakcie wysyłki?

Wysyłanie zostanie przerwane zgodnie z limitem użytkowania. Po przekroczeniu tego limitu odbiorcy nie otrzymają wiadomości.

Co mogę zrobić, gdy przekroczę limit?

Możesz ulepszyć konto w każdej chwili przy użyciu linku dostępnego w okienku. Gdy wykupisz plan płatny, limit zniknie i będziesz mógł wysyłać nielimitowane wiadomości.

Co stanie się z moimi aktywnymi autoresponderami i cyklami automation, gdy przekroczę limit?

Gdy przekroczysz limit, autorespondery i wiadomości automation nie zostaną wysłane.