Czy mogę usunąć lub edytować linki do wypisu i zmiany danych widoczne na dole wiadomości?

Każda wiadomość wysłana z konta GetResponse zawiera linki do wypisu z listy i do zmiany danych, których nie można usunąć. Możesz jednak edytować ich kolor, czcionkę, styl, wyrównanie, linki oraz kolor tła. Pamiętaj, że linki oraz tekst muszą być widoczne, w przeciwnym razie wiadomość nie będzie mogła być wysłana.

Możesz zmienić jedynie wygląd linków w stopce. Nie ma możliwości edycji stron, do których prowadzą linki. Po ich kliknięciu automatycznie wyświetlą się strony, gdzie kontakt może wypisać się lub zmienić swoje dane.

Edytor legacy

Każda wiadomość wysłana z konta GetResponse zawiera linki do wypisu z listy i do zmiany danych, których nie można edytować ani usunąć.

Gdy subskrybent kliknie link do wypisu z listy, automatycznie zaktualizujemy listę mailingową, aby upewnić się, że dany subskrybent nie otrzyma żadnych dalszych mailingów dla tej listy lub wielu list. Gwarantuje to, że GetResponse i nasi klienci przestrzegają przepisów antyspamowych. Kliknięcie linku do zmiany danych daje możliwość zmiany adresu email lub pól dodatkowych.