Czy mogę napisać newsletter w HTML-u?

Odbiorcy otwierają Twoje wiadomości na różnych urządzeniach (np. laptopach, smartfonach), w różnych przeglądarkach internetowych (np. Safari lub Firefox) i klientach pocztowych (np. Gmail, Mail od Apple, Thunderbird). Każde urządzenie, przeglądarka i klient pocztowy ma własne ustawienia wyświetlania wiadomości, więc na każdej platformie Twoje wiadomości mogą wyglądać inaczej.

Jeżeli chcesz uniknąć nieprawidłowego ładowania newslettera i niezamierzonych zmian w jego projekcie, musisz zadbać o kod HTML wiadomości. Zasady kodowania emaili różnią się od programowania stron internetowych i blogów, więc przygotowaliśmy szczegółowy dokument, w którym wyjaśniamy, co trzeba zrobić, aby stworzyć imponujące i skuteczne wiadomości (i jakich błędów się wystrzegać).

Zapoznaj się z naszą specyfikacją tworzenia wiadomości w formacie HTML, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat najlepszych praktyk kodowania i zapoznać się z przykładami kodów HTML. Dzięki temu szybko utworzysz konwertujące i przyciągające oko wiadomości.

Dział obsługi klienta GetResponse (dostępny mailowo i na czacie) nie udziela wsparcia w kwestii kodowania wiadomości lub formularzy w formacie HTML. Pamiętaj też, że nie jesteśmy Ci w stanie pomóc z szablonami, których kod został zmodyfikowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się, czym jest newsletter i jak skutecznie komunikować się ze swoimi subskrybentami.