Zaoszczędź 6499 zł* z naszą ofertą Płynnego Przejścia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse is a leader in Enterprise Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Enterprise Marketing Automation on G2

Automatyzacja ścieżki klienta

Poprowadź klientów od zapisu aż do zakupu

Zaplanuj całą ścieżkę klienta

Tworząc mapę ścieżki klienta, możesz skutecznie prowadzić odbiorców przez kolejne etapy lejka sprzedaży. Buduj proste ale skuteczne cykle marketing automation, wykorzystując do tego odpowiednie warunki, akcje i filtry.

Obserwuj zachowania klientów w różnych scenariuszach – będziesz mieć pełen obraz ich aktualnych potrzeb na każdym etapie ścieżki.

Góra lejka:
przyciąganie odbiorców

Narzędzia do pozyskiwania leadów, takie jak formularze, webinary i landing pages, to świetny sposób na przyciągnięcie grupy docelowej.

Środek lejka:
dbanie o relacje

Wytłumacz odbiorcom ideę, która stoi za Twoim produktem i pokaż im korzyści, jakie z niego płyną. Jeśli zbierzesz odpowiednie dane na temat potencjalnych klientów, będziesz mógł je wykorzystać do personalizacji wysyłanych treści. A Twoi klienci będą mieli komplet informacji potrzebnych do podjęcia decyzji o zakupie.

Dół lejka:
motywacja do zakupu

Zintegruj swój CRM z GetResponse MAX, aby uzyskać cenne informacje na temat kampanii marketingowej, dzięki czemu stworzysz równowagę między działaniami sprzedażowymi i marketingowymi. Śledzenie zaangażowania i zachowania użytkownika ma wiele zalet - możesz inicjować i zachęcać ludzi do zakupów w najlepszym momencie, co pozwoli Ci zmieniać leady w zadowolonych klientów.

Zautomatyzuj proces sprzedaży

Cykle marketing automation są wizualizacją modelu komunikacji z Twoimi odbiorcami. Wiadomości są w nich wysyłane automatycznie, kiedy zostaje spełniony określony warunek – bez Twojego udziału.

Dzięki cyklom automatycznym możesz zbierać cenne dane w różnych punktach styku z klientem. Wykorzystaj je potem, by wysyłać wiadomości dopasowane do profilu odbiorcy.

Śledź i analizuj zachowanie odbiorców i określ reguły, które poprowadzą ich do zakupu. Przetestuj i zoptymalizuj najprostszą ścieżkę, po przejściu której zainteresowany odbiorca zostanie lojalnym klientem.

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553

Umów się na demo

Umów się na demo

Wypełnij formularz, aby zobaczyć krótkie podsumowanie naszych usług i umówić się na szczegołowe demo platformy.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twoich danych, aby skontaktować się z Tobą w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.