GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
SynergyLab

SynergyLab

Jesteśmy grupą profesjonalistów o pełnym zakresie kompetencji niezbędnych do realizacji idealnego produktu.

Doradzamy naszym Klientom jak budować i wdrażać na rynek nowe produkty i rozwiązania w oparciu o sprawdzone metodyki od Customer Development, przez Lean Startup, aż po sprawdzone prototypowanie z wykorzystaniem Design Sprint.

  • Rozwiązania IT

Zbuduj z nami Minimum Awesome Product

Tworzymy tylko dopracowane produkty i rozwiązania na potrzeby startupów i korporacji z wykorzystaniem procesu Design Sprint.

Certyfikowany partner GetResponse

Jeśli chcesz zbudować nowy produkt, który będzie unikalny i stanie się odpowiedzią na potrzeby Twoich Klientów – to dobrze trafiłeś!

Wspólnie z Klientem tworzymy jeden kreatywny i wzajemnie inspirujący się zespół. Dzięki połączeniu sił, kompetencji i doświadczenia możemy sprawić by Twoi Klienci nie musieli się zastanawiać. Wybiorą Twój produkt i rozwiązanie.

Z nami nie tylko kreujesz, z nami sprzedajesz to co wspólnie stworzymy.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.