Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
MemberMouse

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

January 2020

MemberMouse

Member Mouse to dodatek do Wordpressa, który zamieni Twoją stronę internetową lub bloga w płatną społeczność, gdzie możesz promować produkty, publikować treści i tworzyć wyjątkowe doświadczenie klienta.

O Member Mouse

Nawet bez umiejętności kodowania, MemberMouse umożliwia korzystanie ze smart tagów do segregowania treści premium w strefie płatnej, widocznej tylko dla płacących klientów. Możesz skonfigurować poziomy dostępu, każdy z własnym cennikiem, aby zwiększyć wartość klienta.

O API

Poprzez integrację API, system powiadomień push Member Mouse powiadamia GetResponse o niektórych zdarzeniach. Oznacza to, że możesz dostosować serię autoresponderów do każdego z poziomów dostępu.

API również przekazuje dane sprzedażowe do zaawansowanej segmentacji GetResponse, umożliwiając znalezienie odpowiednich odbiorców i dopasowanie treści, aby zmaksymalizować doświadczenie każdego klienta.

Korzystanie z API

Aby korzystać z integracji, skopiuj klucz API GetResponse oraz wykonaj kolejne kroki z instrukcji MemberMouse.

Po zakończeniu, nowe kontakty w Member Mouse będą automatycznie dodawane do konta w GetResponse i przypisywane do wybranej listy.

Uwaga: Aktywacja API nie eksportuje automatycznie kontaktów, które już znajdują się w Twoim koncie Member Mouse. Możesz je eksportować ręcznie do pliku .csv i importować do GetResponse.

Dostosuj komunikację automatyczną

Jednorazowa aktywacja integracji umożliwia wysyłanie komunikacji z GetResponse automatycznie po następujących zdarzeniach:

Dołączenie: Wysłanie autorespondera lub oferty specjalnej do nowych członków

Przejście do kolejnego poziomu: Dostarczanie płatnych treści lub przekierowanie członków do płatnych stref społeczności

Rezygnacja: Jeśli użytkownik zrezygnuje, może otrzymać automatyczną ofertę specjalną.

Zakup: Wysłanie automatycznej oferty upsellingowej lub propozycji dodatkowego zakupu.

Rozwijaj biznes

Ponieważ Member Mouse oferuje dwie metody grupowania treści – pakiet i członkostwo – możesz stworzyć osobne źródła przychodów z wykorzystaniem tych samych treści.

Aby zaangażować nowych użytkowników, Member Mouse oferuje Dynamic Visitor Marketing, umożliwiając dostosowanie treści marketingowych i sprzedażowych do odbiorcy za pomocą personalizacji treści dla każdego przychodzącego linku.

Podobne integracje
 • MailMunch

  MailMunch

  Zamieniaj odwiedzających stronę na WordPressie w klientów – automatycznie.
  GetResponse
 • DPD

  DPD

  DPD to platforma zakupowa dla produktów cyfrowych. Jeśli szukasz prostego sposobu na automatyzację sprzedaży i dostarczania produktów klientom, DPD może być idealnym rozwiązaniem.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API