Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
ClickMeeting

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

March 2018

ClickMeeting

ClickMeeting to intuicyjna platforma, dzięki której przeprowadzisz webinary i spotkania online.

Jak działa ta integracja?

 1. Aby rozpocząć, skopiuj klucz API GetResponse. Znajdziesz go w swoim koncie w zakładce Moje konto >> Szczegóły >> API & OAuth >> Domyślny klucz API.
 2. Następnie zaloguj się do konta ClickMeeting i przejdź do sekcji Ustawienia konta >> Integracje i odszukaj na liście GetResponse. Wklej klucz API GetResponse i kliknij “Połącz się”.
 3. Zaplanuj webinar i w ustawieniach wybierz kampanię, do której chcesz importować adresy email (zakładka Zaplanuj wydarzenie >> Ustawienia >> Włącz integrację z GetResponse).

Do każdego kontaktu dodanego poprzez integrację zostanie automatycznie przypisane pole dodatkowe ‘ref’. Ułatwi Ci to wyszukiwanie odbiorców i segmentację bazy adresowej. To wszystko! Właśnie połączyłeś konto GetResponse z ClickMeeting. Zorganizuj spotkanie online i zamień jego uczestników w subskrybentów!

Prawda, że proste?

Podobne integracje
 • PrestaShop

  PrestaShop

  Połączenie GetResponse z PrestaShop sprawi, że błyskawicznie zaplanujesz profesjonalną kampanię email marketingową dla swojego e-sklepu. Wysyłaj klientom spersonalizowane oferty i zwiększaj konwersję!
  GetResponse
 • Privy

  Privy

  Korzystając z Privy utworzysz na stronie wyjątkowe pop-upy, które zachęcą odwiedzających do subskrypcji.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API