Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
LiveAgent

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

January 2020

LiveAgent

Zwiększ efektywność obsługi klienta i twórz długotrwałe relacje z klientami. Ta integracja umożliwia agentom LiveAgent zarządzać kontaktami – zapisywać i wypisywać ich z listy GetResponse jednym kliknięciem w interfejsie LiveAgent.

Kontaktuj się z klientami w różnych kanałach

LiveAgent to rozwiązanie do obsługi klienta, które integruje wszystkie dostępne metody kontaktu – email, czat, call center, bazę wiedzy, formularze kontaktowe, przyciski feedbacku i sieci społecznościowe.

Integracja LiveAgent z GetResponse umożliwia dodawanie kontaktów do kampanii mailingowych w GetResponse bezpośrednio z poziomu LiveAgent.

Aktywuj plugin GetResponse w sekcji LiveAgent Plugins. Wciśnij przycisk “Configure” i skopiuj klucz API GetResponse. Potwierdź i zapisuj nowe kontakty!

Podobne integracje
 • WooCommerce

  WooCommerce

  Plugin Wordpress został aktualizowany o nową funkcję: zapis po złożeniu zamówienia (Subscriber via Checkout Page). Pozostałe dwie funkcje – zapis przez formularz (Subscribe via Webform) i przez komentarz (Subscribe via Comment) są wciąż aktywne.
  GetResponse
 • ZenCart

  ZenCart

  Zen Cart jest jednym z najpopularniejszych bezpłatnych systemów do obsługi sklepów internetowych. Został przy tym zaprojektowany tak, aby mógł korzystać z niego każdy.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API