Bezpieczeństwo w GetResponse

Dziękujemy za troskę...

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć Cię przed najnowszymi zagrożeniami. Będziemy wdzięczni za Twoją opinię na temat kwestii naszego bezpieczeństwa.

Zgłaszanie luki w zabezpieczeniach

Aby zgłosić lukę w zabezpieczeniach, prześlij zgłoszenie.

Ocenimy ryzyko, opracujemy rozwiązanie i odpowiemy na Twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Doceniamy czas i pomysły, które pomagają rozwijać bezpieczeństwo IT.

Wytyczne i zasady

  • Po pierwsze bezpieczeństwo! Podczas testowania zabezpieczeń, zabrania się usuwania danych, nieautoryzowanego dostępu do danych oraz zakłócenia pracy usługi.
  • Jeśli odkryłeś lukę w zabezpieczeniach, nie konsultuj jej ani nie dziel się nią z innymi publicznie.
  • Nie podejmuj próby uzyskania dostępu lub modyfikacji danych utrzymywanych przez nasz system.
  • Nie podejmuj próby wykonania ataku na usługę w celu uniemożliwienia jej działania (Denial of Service - DoS).
  • Nie wysyłaj spamu, nieautoryzowanych lub innych niepożądanych wiadomości. Nasza polityka antyspamowa jest jedną z podstaw naszego podejścia do email marketingu.
  • Podaj szczegółowe informacje - tak, abyśmy mogli odtworzyć problem.
  • Specjalna nagroda uznaniowa może zostać przyznana za zgłoszenia, które reprezentują szczególną wartość dla GetResponse. Zgłoszone wnioski przechodzą proces nominacji i zatwierdzania. Wszelkie nagrody lub rekompensaty finansowe będą rozpatrywane tylko w szczególnych przypadkach i nie są gwarantowane.

Twoje dane są z nami bezpieczne.

Zapisujemy Twoje dane na wielu serwerach i dyskach jednocześnie, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie awarii któregokolwiek z nich. Każdego dnia tworzone są kopie zapasowe wszelkich danych, które są przechowywane w zabezpieczonych centrach danych.

Chronimy Twoje dane rozliczeniowe.

Dzięki zastosowaniu szyfrowania state-of-art – poziom szyfrowania stosowany przez wiodące banki – zapewniamy całkowitą ochronę danych kart kredytowych. Wszystkie poufne dane są przetwarzane, przekazywane i przechowywane w PCI-compliant network, sieci która jest systematycznie skanowana pod względem bezpieczeństwa przez czołowych ekspertów z tej branży.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Bezpieczeństwo to podstawa w tej branży, dlatego od zawsze jest to dla nas sprawa priorytetowa. Regularnie aktualizujemy naszą sieć zgodnie z najnowszymi zabezpieczeniami. Nasza wyspecjalizowana sieć jest zablokowana zaporami i monitorowana 24/7. Każdy wiersz kodu zostaje starannie skontrolowany zanim zostanie wdrożony. W sprawach bezpieczeństwa wolimy zachować szczególną ostrożność.

W pełni redundantny system.

Nadmiarowość jest kluczową wartością w GetResponse. Wszystkie nasze serwery internetowe, serwery pocztowe oraz serwery baz danych działają z pełnym wykorzystaniem systemu nadmiarowego. Używamy nadmiarowych macierzy dyskowych (RAIDs), zasilaczy oraz połączeń internetowych. GetResponse jest zaprojektowany tak, aby umożliwić doskonałą pracę nawet w sytuacji, gdy zawiedzie któryś z systemów.

GetResponse aktywnie udziela się w organizacjach i inicjatywach z branżowych, takich jak:

TRUSTe
Certified Sender Alliance
Signal Spam

Masz pytania dotyczące bezpieczeństwa? Chcesz zgłosić problem?