Jak stworzyć kampanię AI?

Kampanie AI są dostępne bez ograniczeń w planach Email Marketing, Marketing Automation i Ecommerce Marketing. Jeśli korzystasz z któregoś ze starszych planów, możesz ulepszyć go do jednego z obecnych planów, aby móc czerpać korzyści z kampanii AI.

W koncie Free (w ciągu 30 pierwszych dni) możesz stworzyć jedną kampanię AI (poza kampanią stworzoną w ramach listy zadań na start). Nie oferujemy kampanii AI dla planów Forever Free (po okresie premium).

Aby stworzyć kampanię AI:

 1. Przejdź do Kampanie AI.
 2. Kliknij Stwórz kampanię.


 3. Wpisz Nazwę kampanii. Nazwa kampanii nie ma żadnego wpływu na jej treść i jest widoczna tylko dla Ciebie.
 4. Wybierz Listę powiązaną i kliknij Dalej.Lista powiązana z Twoją kampanią nie może zostać zmieniona, ale możesz ją zmienić dla oddzielnych elementów, które są zawarte w Twojej kampanii (wiadomości i/lub landing page).


Gdy Lista powiązana zostaje usunięta, cała kampania zostaje usunięta razem z nią.


Twoje istniejące kampanie mogą już zawierać aktywne autorespondery i powiadomimy Cię, jeśli tak się stanie. Dzięki temu będziesz w stanie łatwo zaktualizować Dzień cyklu autoresponderów gdy ją zedytujesz lub wybierzesz inną kampanię.

 1. Odpowiedz na kilka pytań, aby poinformować AI o tym, co chcesz zawrzeć w swoich wiadomościach:  • opisz jakie usługi oferujesz
  • wybierz swoją branżę (zacznij wpisywać, aby zobaczyć listę branż do wyboru)
  • wybierz odbiorców Twojej kampanii
  • opcjonalnie: dodaj nazwę Twojej firmy lub produktu
  • opcjonalnie: wybierz wydźwięk Twojej komunikacji
  • po wybraniu wszystkich opcji kliknij Dalej

 2. Wybierz paletę kolorów, która odpowiada Twojemu biznesowi lub produktom i (opcjonalnie) wybierz logo (albo ze swojego urządzenia albo z Plików i Obrazów – jeśli już je tam dodałeś). Kliknij Generuj, gdy będziesz gotowy.


 3. Landing page, powitalny autoresponder i newsletter są teraz generowane. Może to zająć parę minut. 4. Kiedy wszystkie elementy kampanii AI zostaną wygenerowane, możesz Zweryfikować każdy z nich. Możesz powrócić do ekranu zarządzania Kampaniami AI w każdym momencie.  • Landing page: Możesz edytować treść i przypisać własną domenę (lub darmową domenę oferowaną przez GetResponse) do Twojego landing page. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o landing pages.  • Autoresponder/Wiadomość powitalna: Możesz wybrać, kiedy powinniśmy dostarczyć autoresponder do Twoich przyszłych subskrybentów. Domyślnie jest on wysyłany od razu po subskrypcji. Możesz też zmienić lub wygenerować przy użyciu AI nowy temat wiadomości i edytować jej treść. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat autoresponderów.  • Newsletter: Możesz edytować, wysłać lub zaplanować wysyłkę Twojego newslettera do subskrybentów. Możesz też zostawić to na później. Wiadomość będzie dostępna w wersjach roboczych, aż będziesz gotowy, żeby ją wysłać.


 5. Wszystkie elementy Twojej kampanii AI są dostępne na stronie zarządzania Kampaniami AI, a także pod odpowiednimi kategoriami: Landing pages, Autorespondery i Newslettery.