Jak sformatować plik odbiorców SMS?

Funkcjonalność SMS-ów jest dostępna wyłącznie w planach MAX. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o usłudze GetResponse MAX.

Ze względu na rosnące w skali globalnej ryzyko ataków typu „mass pumping” przy pomocy SMS-ów należy pamiętać, że rozpoczynając kampanię na nowym rynku, za każdym razem powinieneś zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi rynku lokalnego bezpośrednio ze strony internetowej naszego dostawcy Vonage. Nie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości dostarczalności bez spełnienia tych wymagań przez naszych klientów, często oznacza to kontakt P2P z Vonage w celu załatwienia formalności:

Funkcje i ograniczenia specyficzne dla kraju – Wsparcie Vonage API

Możesz zaimportować plik zawierający jedną kolumnę z numerami telefonów. Wielokolumnowe pliki nie są akceptowane.

Zalecamy by numery telefonów zawierały numer kierunkowy, który zaczyna się od ‚+’ jak na przykład +48 884 555 555.

Jeżeli dodawane numery telefonu nie zawierają numeru kierunkowego, telefony nadal mogą być dodane. Podczas importu wybierz numer kierunkowy, który będzie przypisany dla wszystkich numerów, które nie zawierają numeru kierunkowego.

Jeżeli plik jest sformatowany bez ‚+’ ale zawiera numer kierunkowy, ten numer może nadal być dodany ale istnieje ryzyko, że w niektórych przypadkach numer zostanie zinterpretowany jako nieprawidłowy.

Popularne materiały