Jak mogę zainstalować formularz legacy na stronie WordPress?

Poniższy artykuł dotyczy formularzy legacy.

Formularze legacy nie są już rozwijane i nie są dostępne na kontach utworzonych po 18 lipca 2023.

Formularze GetResponse wymagają specjalnej wtyczki do stron WordPress. Poszukaj integracji GetResponse by GetResponse w sekcji WordPress Plugins. Wtyczka GetResponse działa tylko z domyślnym motywem WordPress.

Obecnie możesz zainstalować wtyczkę WordPress jedynie ręcznie z tego pliku.

Aby aktywować wtyczkę, przejdź do kokpitu WordPress >> Wtyczki >> Dodaj nową. Wyszukaj GetResponse Integration i aktywuj wtyczkę. Na kolejnej stronie wprowadź klucz API z Twojego konta GetResponse. Klucz API możesz wygenerować w zakładce Menu >> Integracje >> API.

Następnie aktywowane zostanie menu typu drop-down w edytorze bloga WP. Zawiera ono listę wszystkich Twoich formularzy stworzonych w GetResponse.

Wtyczka GetResponse pozwala na dodanie formularza na blogu za pomocą widgetów. W zakładce Widgety możesz umieścić widget formularza w pasku bocznym, pasku bocznym obok tekstu oraz w stopce.

Każdy formularz może mieć oryginalny wygląd GetResponse lub wygląd w stylu WordPressa. Możesz sprecyzować wygląd formularza, wprowadzając niewielkie zmiany w kodzie HTML formularza: „on” lub „off”.

Uwaga: Wtyczka przeznaczona jest do użytku na stronach WordPress ze względu na specyficzne wymagania WordPressa. Jeśli korzystasz z kodu HTML zamiast integracji, formularz może wyświetlać elementy kodu. Kod JavaScript dostępny w koncie GetResponse nie powinien być używany na stronach WordPress. Możemy udzielić wsparcia jedynie w przypadku formularzy zainstalowanych na stronach WordPress za pomocą naszej wtyczki.