Jakie funkcje oferuje nowy pokój webinarowy?

Nowy pokój webinarowy GetResponse oferuje różnorodne funkcje, dzięki którym przekażesz istotne treści do swoich odbiorców, otrzymasz od nich informacje zwrotne i stworzysz skuteczne wezwania do działania.

Dołącz do webinaru jako prezenter, aby zarządzać swoim pokojem webinarowym. Możesz dostować jego wygląd przy pomocy paska narzędzi, który umieszczony jest po lewej stronie:

Webinar Room First steps


Jakie funkcje są dostępne w pokoju webinarowym?

Jako prezenter Webinaru w GetResponse, uzyskasz dostęp do funkcji, takich jak:

Audio-Wideo
Zakładka audio-wideo da Ci możliwość transmisji wideo z kamery internetowej i przesyłania dźwięku z mikrofonu. W zakładce widoku AV, znajdują się przyciski, dzięki którym włączysz ustawnienia przekazu audio-wideo.

Audio Video streaming

Prezentacja
Zakładka Prezentacji pozwoli Ci zaimportować plik do 500 mb i przedstawić go swoim odbiorcom. Będziesz miał pełną kontrolę nad kolejnością wyświetlania slajdów. Zaimportowane pliki można udostępniać uczestnikom wydarzenia, pobierać i usuwać z pokoju webinarowego.

Presentation option

Tablica
Tablica daje Ci możliwość pisania, rysowania, wklejania grafik i kształtów, jak również używania wskaźnika.

Whiteboard mode

Pulpit
Funkcja Pulpitu pozwoli Ci współdzielić swój ekran z uczestnikami webinaru, w rzeczywistym czasie. Ta opcja wymaga zainstalowania aplikacji do współdzielenia ekranu. Możesz ją pobrać bezpośrednio z pokoju webinarowego.

Desktop sharing panel

Youtube
Wtyczka Youtube pozwoli Ci na transmisję filmów z YouTube. Wystarczy, że wkleisz skopiowany URL wybranego filmu do paska wyszukiwania.

Youtube video embedderAnkiety
Jeśli chcesz zapytać uczestnikow o ich opinie, przeprowadzić sondaż lub quiz, możesz to zrobić przy użyciu Ankiety w pokoju webinarowym. Masz do wyboru opcję Ankiety lub Testu.

Add survey or poll

Pytania
Włącz tryb Pytań, aby dać uczestnikom możliwość zadawania pytań. Możesz zdecydować, które pytania chcesz publikować:

Question mode
Uczestnicy mogą zadawać pytania przy pomocy okna czatu:

Ask a question
Po przesłaniu pytania, zobaczysz je pod zakładką Q&A, gdzie będziesz mógł je udostępnić innym uczestnikom, przez wybór przycisku Publikuj:

Publish a question
Po wybraniu przycisku Publikuj, pytanie będzie widoczne dla wszystkich uczestników webinaru:

Questions tab

Wezwanie do działania
Stwórz przyciski wezwań do działania, dzięki którym możesz reklamować swoje produkty lub przekierować uczestników webinaru do swojego sklepu.

Create call to action

Transmisja Facebook & Youtube
Dzięki tej opcji, możesz transmitować webinar na żywo na swoim profilu Youtube lub Facebook.

Live Stream Options