Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Textiful

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

March 2018

Textiful

Pozyskuj adresy email przez wiadomości SMS i automatycznie dodawaj je na listy kontaktów GetResponse.

Jak działa integracja?

Textiful umożliwia pozyskiwanie adresów email za pośrednictwem wiadomości SMS. Wystarczy, że odbiorca prześle SMS-em na numer 444999 określone przez Ciebie słowo kluczowe, a zostanie automatycznie poproszony o podanie adresu email. Gdy to zrobi – otrzyma wiadomość potwierdzającą zapis na listę kontaktów i jego dane zostaną automatycznie przekazane do Twojego konta GetResponse. Proste, prawda?

Jak aktywować integrację?

1) Zaloguj się do konta Textiful i przejdź do sekcji Integrations. Z listy serwisów wybierz GetResponse. 2) Potwierdź, że zezwalasz aplikacji Textiful na połączenie z Twoim kontem GetResponse. 3) Wybierz listę kontaktów GetResponse, na którą chcesz importować adresy email odbiorców pozyskanych przez Textiful.

To wszystko! A jeśli jeszcze nie korzystasz z Textiful – tutaj założysz darmowe konto: https://textiful.com/register/free

Podobne integracje
 • GetSiteControl

  GetSiteControl

  Wykorzystaj potencjał widgetów GetSiteControl.
 • Survicate

  Survicate

  Survicate pozwala na dodawanie na stronach ankiet i docieranie do określonych grup odbiorców. Platforma umożliwi Ci także pozyskiwanie adresów email odwiedzających dzięki formularzom kontaktowym i rozmaitym widgetom.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API