Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
LandingCube

Kategoria

 • Analityka
 • CMS
 • E-commerce

Data aktualizacji:

January 2020

LandingCube

Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie, zdobywanie ruchu na strony z produktami jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zdobywanie zewnętrznego ruchu umożliwi Ci polepszenie pozycji na Amazonie i budowanie listy mailingowej, dzięki której rozwiniesz firmę.

Jak to działa

Większość kampanii pozyskujących ruch zewnętrzny kończy się niepowodzeniem. Dzieje się tak dlatego, że większość sprzedawców wysyła na strony z produktami niekwalifikowany ruch zewnętrzny. A to skutkuje niską konwersją i sprzedażą.

Na szczęście jest lepszy sposób. Przy pomocy LandingCube możesz tworzyć landing pages dla produktów na Amazonie, na których klienci mogą zostawić adres email w zamian za jednorazowy kod promocyjny. To skutkuje wyższą konwersją i sprzedażą i rosnącą listą mailingową.

Co nas wyróżnia

W odróżnieniu od innych narzędzi do tworzenia landing pages, LandingCube został stworzony przez sprzedawców z Amazona. Serwis ma takie funkcje jak możliwość dostarczania unikalnych kodów promocyjnych przy nacisku na design i doświadczenie użytkownika. Zbudowanie landing page zabiera niecałe trzy minuty.

Główne funkcje. Zbuduj piękne landing pages w niecałe 3 minuty.

Dzięki prostemu w użyciu edytorowi, tworzenie atrakcyjnych, zoptymalizowanych stron produktowych zabiera mniej niż 3 minuty.

Zbieraj adresy email

Pozyskuj adresy email klientów. Dzięki temu zyskasz odbiorców nowych produktów lub cotygodniowego newslettera.

Wysyłaj jednorazowe kody promocyjne

Automatycznie wysyłaj kody zniżkowe do klientów w serwisie Amazon. Przekonasz ich do przekazania Ci adresu email, a przy tym zwiększysz sprzedaż i polepszysz pozycjonowanie w serwisie.

Razem lepiej: LandingCube + GetResponse

LandingCube jest zintegrowany z GetResponse. Przy tworzeniu strony produktowej, wybierz GetResponse jako platformę mailingową, wprowadź klucz API GetResponse i wybierz listę, na którą chcesz zapisywać kontakty. Więcej informacji znajdziesz w tym artykule.

Kolejne kroki

Aby rozpocząć, przejdź do strony LandingCube.

Podobne integracje
 • AMZPromoter

  AMZPromoter

  AMZPromoter jest prostym w użyciu kreatorem landing pages. System umożliwia także sprzedawcom serwisu Amazon dystrybucję kuponów promocyjnych wśród klientów.
 • Google Ads

  Google Ads

  Śledzenie konwersji AdWords umożliwi Ci sprawdzenie skuteczności prowadzonych kampanii AdWords – kampanii, które przyciągają na strony najwięcej aktywnych odbiorców.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API