Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Kickbox

Kategoria

 • Analityka

Data aktualizacji:

January 2020

Kickbox

Dowiedz się więcej o jakości i dostarczalności każdego adresu email na Twojej liście.

Weryfikacja emaili Kickbox

Dzięki Kickbox możesz mieć pewność, że wysyłasz emaile tylko do prawdziwych użytkowników i odróżnić adresy niskiej jakości od wartościowych kontaktów. Chroń reputację nadawcy, zwiększ konwersję, wyeliminuj zwroty do nadawcy i oszczędzaj pieniądze.

Spędzasz dużo czasu i środków na budowaniu perfekcyjnej kampanii mailingowej i rozwijaniu bazy odbiorców. A kiedy ostatnio weryfikowałeś listę? Skuteczna kampania zaczyna się od danych dobrej jakości.

Wyniki Kickbox

Weryfikacja emaili Kickbox pomoże Ci zidentyfikować, na które adresy email można dostarczać wiadomości, a na które nie, i które są wątpliwej jakości (jednorazowe adresy, adresy funkcyjne, itp.). Kickbox ułatwia usuwanie adresów nieaktywnych i niskiej jakości, poprawiając dostarczalność i zwiększając zwrot z inwestycji.

Jak to działa

Dla każdego adresu email weryfikowanego przez Kickbox, nasz system komunikuje się bezpośrednio z serwerem pocztowym, by sprawdzić, czy skrzynka istnieje. Przekazujemy Ci informacje techniczne, które pobieramy, w przystępnej formie. Kickbox dostarcza również unikalny wynik Sendex™, który pomaga w lead scoringu w oparciu o jakość adresu email. Wyposażony w te dane, możesz z łatwością podejmować decyzje dotyczące segmentacji i zwiększyć skuteczność kampanii.

Czym się wyróżniamy

Zespół Kickbox tworzy technologię mailingową w branży antyspamowej, antywirusowej i ochrony danych od 12 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy własną sieć email, która wysyła i otrzymuje miliony legalnych emaili na godzinę. Kickbox wykorzystuje tę sieć, aby dostarczać bardzo dokładne, aktualne dane za rozsądną cenę.

Kolejne kroki

 1. Stwórz konto Kickbox.

 2. Wejdź na stronę ”Verify”. Kliknij w przycisk “Add List” lub przeciągnij i upuść listę (xls, xlsx, or csv), aby rozpocząć import. Kiedy lista będzie gotowa, zobaczysz przycisk “Purchase”, za pomocą którego kupisz kredyty potrzebne do rozpoczęcia procesu weryfikacji.

 3. Kiedy zakupisz kredyty, możesz rozpocząć przetwarzanie listy. Kredyty nie tracą ważności, dopóki ich nie zużyjesz. Możesz je też wykorzystać do weryfikacji adresów email w czasie rzeczywistym za pomocą naszego API.

 4. Po przetworzeniu listy kliknij w zielony przycisk “Download”, który pojawi się po prawej stronie, kiedy wybierzesz listę. Opcją domyślną będzie automatyczne wypisanie lub wykluczenie z listy w GetResponse adresów, które są niedostarczalne, ryzykowne i nieznane.

 5. Aby dostosować wyniki, wybierz niebieski przycisk “Filter”, by odfiltrować ryzykowne adresy. W ten sposób możesz kontrolować, które adresy chcesz pozostawić na liście poza poprawnymi.

Podobne integracje
 • LandingCube

  LandingCube

  Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie, zdobywanie ruchu na strony z produktami jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zdobywanie zewnętrznego ruchu umożliwi Ci polepszenie pozycji na Amazonie i budowanie listy mailingowej, dzięki której rozwiniesz firmę.
 • QuickEmailVerification

  QuickEmailVerification

  Weryfikacja adresów na listach pozwoli Ci zidentyfikować nieaktywne lub nieistniejące kontakty i – co za tym idzie – znacznie poprawić statystyki wysyłanych wiadomości. A z QuickEmailVerification będzie to prostsze niż kiedykolwiek!
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API