Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
123ContactForm

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

March 2018

123ContactForm

Wykorzystaj integrację GetResponse z 123ContactForm i pozyskuj nowych odbiorców jeszcze skuteczniej.

123ContactForm to zestaw narzędzi do tworzenia różnego rodzaju ankiet i formularzy online, które zamieścisz na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz kampaniach mobilnych. W trzech prostych krokach utworzysz dedykowane formularze, które dopełnią profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Formularze kontaktowe, zamówień lub zapisu na organizowane przez Ciebie wydarzenie – wszystko to stworzysz za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności programowania.

Dzięki naszej integracji, możesz teraz importować dane subskrybentów z formularzy prosto do bazy adresowej GetResponse.

Jak to działa?

Integracja 123ContactForm z GetResponse sprawi, że dane użytkowników, zapisanych przez formularz, trafią bezpośrednio do kampanii GetResponse. W celu weryfikacji użytkowników, integracja wykorzystuje klucz API konta GetResponse.

Chcesz korzystać z tej integracji? Aby ją aktywować, wykonaj następujące czynności:

 1. Zaloguj się do konta 123ContactForm i utwórz nowy formularz.
 2. Przejdź do ustawień formularza: Settings > Applications. Z dostępnych opcji wybierz GetResponse. Poniżej pojawi się okienko aplikacji z logo GetResponse.
 3. W pierwszym polu wprowadź klucz API GetResponse i zapisz zmiany, klikając Save.
 4. Następnie, z rozwijanej listy kampanii dostępnych w koncie GetResponse, wybierz tę, do której chciałbyś dodawać kontakty.
 5. Wybierz opcję Customize, aby określić sposób przypisywania danych z formularza do pól dodatkowych GetResponse – obowiązkowe pola to imię i adres email. Aby wykorzystać więcej pól dodatkowych, po prostu zaznacz opcję I want to use custom fields i wybierz interesujące Cię pola. Zapisz zmiany.
 6. Wybierz ustawienia importu danych do konta GetResponse: dane wszystkich nowych odbiorców (All new submissions) lub tylko tych, którzy wyrazili zgodę na dodanie do bazy adresowej (Only if choice is checked: yes – ta opcja wymaga dodania do formularza odpowiedniego checkboxa).
 7. Upewnij się, że w oknie aplikacji włączyłeś opcję Enable.

Twój formularz jest teraz zintegrowany z GetResponse. Przygotuj się na nowych potencjalnych klientów! Więcej informacji na temat tej integracji znajdziesz na blogu 123ContactForm.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z 123ContactForm za pośrednictwem live chata lub drogą emailową: support@123contactform.com.

Podobne integracje
 • Omniconvert

  Omniconvert

  Zwiększaj wskaźniki konwersji z testami A/B, ankietami i zaawansowaną segmentacją Omniconvert.
 • GetSiteControl

  GetSiteControl

  Wykorzystaj potencjał widgetów GetSiteControl.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API