Stwórz stronę  internetową dlaprzedszkola lub żłobka 

Postaw na rozwój i rośnij w siłę

Bez karty kredytowej | Za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego przedszkole lub żłobek musi mieć swoją stronę?  

W dzisiejszych czasach oferta edukacyjna dla najmłodszych jest bardzo szeroka. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne przedszkola i żłobki oferujące wszechstronną opiekę, pyszne jedzenie i zróżnicowane zajęcia. Aby przebić się ze swoją ofertą wśród takiej konkurencji, niezbędne jest wykorzystanie wszelkich dostępnych narzędzi i szukanie nowych sposobów dotarcia. Jednym z nich jest własna, profesjonalna strona internetowa. Dzięki niej pokażesz, jaką przewagę ma Twoje przedszkole lub żłobek nad konkurencją i przekonasz rodziców do wyboru Twojej placówki. 

Zmień swoją stronę partnerską w dochodowy biznes online 

Buduj swoją pozycję w Internecie 

Zaprezentuj się odbiorcom i przedstaw im swoją ofertę 

Poszerzaj swoją bazę adresową 

Promuj ekskluzywne oferty i docieraj do nowych klientów 

Promuj ofertę online 

Prowadź zapisy przy użyciu Twojej strony internetowej 

Informuj odbiorcówo webinarach 

Promuj wydarzenia online i przyciągaj publiczność 

Pokaż wszystkim zalety Twojej placówki  

Zanim rodzic wybierze przedszkole lub żłobek, do którego pośle swoje dziecko, z pewnością sprawdzi wszystkie dostępne na jego temat informacje. Chętnie obejrzy pomieszczenia w placówce, zapozna się z jej misją, metodyką pracy oraz ofertą edukacyjną i poszuka informacji na temat kwalifikacji pracowników. Wszystkich tych informacji będzie z pewnością szukał w Internecie. 

To moment, w którym dedykowana strona przedszkola lub żłobka spełni swoje zadanie. Wystarczy, że zamieścisz na niej kluczowe informacje, jakich może potrzebować rodzic, aby posłać swoją pociechę właśnie do Twojej placówki. Napisz o tym, co sprawia, że Twoje przedszkole lub żłobek są inne niż wszystkie. Jesteście placówką artystyczną? Oferujecie zajęcia z języka włoskiego? A może któryś z pedagogów ma unikalne kwalifikacje? Nie wahaj się pochwalić tym przed całym światem! 

Informuj na bieżąco o aktualnościach 

Współcześni rodzice są coraz bardziej wymagający względem placówek edukacyjnych. Chcą być na bieżąco informowani o wszystkim, co dzieje się w przedszkolu lub żłobku, do którego chodzą ich dzieci. Czy istnieje lepsza – i szybsza – metoda na przekazanie aktualności z życia placówki niż dedykowana strona internetowa?  

Kreator stron GetResponse umożliwi stworzenie zakładki z aktualnościami, dzięki której wszyscy zainteresowani będą na bieżąco ze sprawami dotyczącymi przedszkola lub żłobka. Termin zebrania z rodzicami, zbliżające się dni wolne czy wizyta ciekawego gościa – dodanie nowej informacji na stronę zajmie kilka chwil. A przy pomocy narzędzi GetResponse możesz dodatkowo wysyłać te informacje w formie wiadomości email – prosto do skrzynek odbiorczych wszystkich zainteresowanych!  

Prezentuj rodzicom postępy ich dzieci  

Każdy rodzic lubi wiedzieć, jak sprawuje się jego pociecha w przedszkolu lub żłobku. Obserwowanie postępów w rozwoju dziecka to z pewnością jedna z najważniejszych (i najpiękniejszych) części rodzicielstwa. Teraz możesz pokazać całemu światu, jak wspaniale rozwijają się dzieci pod profesjonalną opieką pracowników Twojego przedszkola lub żłobka – pomoże w tym kreator stron GetResponse. 

Stwórz na stronie internetowej swojej placówki miejsce, w którym będziesz umieszczać zdjęcia prac plastycznych swoich wychowanków, dokumentację fotograficzną ich uczestnictwa w różnych wydarzeniach (jak wycieczka do ZOO czy obchody pierwszego dnia wiosny) – i na bieżąco ją aktualizuj. Rodzice z pewnością będą zachwyceni – i chętnie będą chwalić się dokonaniami swoich pociech przed rodziną i znajomymi, udostępniając Twoją stronę w swoich mediach społecznościowych. Pamiętaj oczywiście o uprzedniej zgodzie rodziców na publikację wizerunku ich dzieci! 

Pamiętaj o wszystkim, co ważne dla rodziców  

Dobra strona internetowa przedszkola lub żłobka powinna w przejrzysty sposób prezentować wszystkie informacje, których mogą na niej poszukiwać rodzice. Niezależnie od tego, czy szukają planu zajęć, jadłospisu na nadchodzący tydzień, daty najbliższego zebrania czy informacji kontaktowych, wszystko powinni mieć na wyciągnięcie ręki.  

Kreator stron GetResponse umożliwia dodanie zakładek, dzięki którym strona internetowa Twojego przedszkola lub żłobka będzie przejrzysta i czytelna. Nie potrzeba do tego wiedzy programistycznej – wszystko można stworzyć w intuicyjnym edytorze w zaledwie kilka minut. A jeśli technologia to dla Ciebie czarna magia, nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji stworzy stronę dla Ciebie! Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi treściami i dodasz zdjęcia. 

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla przedszkoli i żłobków.

Jak stworzyć stronę dla przedszkola lub żłobka – 5 prostych kroków: 

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”. 
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd strony taki sposób, aby jak najlepiej odzwierciedlała Twoją strategię sprzedaży, a treści dostosuj do swojej grupy docelowej. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę partnerską z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów

Przekonaj się, jakie to proste 

Kreator stron GetResponse korzysta z zaawansowanych mechanizmów opartych na sztucznej inteligencji. 

Sprawdź, jak łatwo go obsłużyć. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań! 

Kliknij przycisk poniżej i sprawdź nasz kreator w działaniu! 

Strona dla przedszkola lub żłobka – najczęściej zadawane pytania:  

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla przedszkola lub żłobka?

Najlepszy kreator stron dla żłobka lub przedszkola to taki, który umożliwi stworzenie przejrzystej, a jednocześnie atrakcyjnej wizualnie witryny, którą będzie można łatwo na bieżąco aktualizować. 

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę mojego żłobka lub przedszkola? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla żłobka lub przedszkola? 

Nie. Nie musisz mieć wiedzy programistycznej, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego przedszkola lub żłobka. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla  stron Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›