Usługi Finansowe

Zaufanie. Reputacja. Wyniki. To się liczy w Twojej branży. Ale żeby to wszystko osiągnąć, potrzeba czasu i wysiłku. Email marketing w GetResponse pomoże Ci skutecznie tworzyć trwałe relacje z klientami.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Wzbudzisz zainteresowanie swoimi usługami i produktami finansowymi dzięki profesjonalnym szablonom dostosowanym do branży. Do dyspozycji masz dodatkowo ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock i 1 GB miejsca do przechowywania plików multimedialnych.
  • Jeśli podzielisz listę odbiorców na segmenty według ich wieku, dochodu, historii inwestycji i innych kluczowych informacji, łatwo zwiększysz zakupy i prowizje, dostosowując treść wiadomości do potrzeb klientów.
  • Zawsze w odpowiednim momencie dostarczysz klientom oferty ograniczone czasowo. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć zyski, zmniejszyć straty i zyskać pozycję eksperta finansowego, któremu zaufają klienci.
  • Nie przegap żadnej okazji! Możesz przetestować do 5 wersji swoich wiadomości tak, by zawsze wybrać tę najskuteczniejszą. Sukcesu dopełni dostarczalność na poziomie 99,9%.
  • Szybko pozyskasz odbiorców w grupie docelowej i zbierzesz dane rynkowe dzięki prostym w użyciu formularzom zapisu i darmowym ankietom online. Dowiedz się, kto chce zainwestować!
  • Czytelne wykresy i szczegółowe raporty pozwolą Ci monitorować i mierzyć każdy aspekt Twoich kampanii mailingowych.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template