Online marketing

Internet to bardzo zatłoczone miejsce. Dzięki prostym w użyciu, a jednocześnie zaawansowanym narzędziom GetResponse, wyróżnisz się spośród innych i łatwo zwiększysz swoją skuteczność w sieci.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • GetResponse pozwala na przeprowadzanie nieograniczonej ilości automatycznych kampanii mailingowych, które stworzą dodatkowy kanał przychodów dla Twojej firmy dzięki dopasowanym do Twoich potrzeb usługom email marketingowym.
  • Skutecznie przyciągniesz uwagę klientów dzięki profesjonalnym szablonom wiadomości dostosowanym do branży. Do dyspozycji masz również ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock oraz do 1 GB miejsca do przechowywania plików multimedialnych w swoim koncie.
  • Będziesz zawsze na topie dzięki integracji z social media. Znacząco poszerzysz swój zasięg dzięki łatwemu udostępnianiu newsletterów na portalach społecznościowych.
  • Dowiesz się, co o Twoich usługach myślą Twoi klienci i zbudujesz profile odbiorców dzięki prostym w użyciu formularzom zapisu i darmowym ankietom online.
  • Nie jesteś pewien, który temat wiadomości zadziała najlepiej? W GetResponse możesz przetestować do 5 wersji tytułów, grafiki i treści newslettera tak, by zawsze wysyłać najskuteczniejsze wiadomości.
  • W GetResponse możesz łatwo i skutecznie monitorować i mierzyć ilość otwarć lub kliknięć newsletterach. Skorzystaj ze statystyk wiadomości – teraz będziesz pewien, że każda kolejna kampania jest skuteczniejsza od poprzedniej.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template