Pola dodatkowe

Pełna wiedza o użytkownikach

Zdobywaj szczegółowe dane dotyczące kontaktów i twórz zaawansowane profile grup odbiorców według danych demograficznych, geolokalizacyjnych, ich zwyczajów czy preferencji. Wykorzystaj pozyskane informacje do personalizacji i precyzyjnego targetowania emaili.

Dowiedz się więcej o odbiorcach.

Joanna Sas

joanna.s@email.com

Pola dodatkowe:

Płeć:
Kobieta
Wiek:
35
Miasto:
Warszawa
Urodziny:
24 czerwca

Dowiedz się więcej o odbiorcach.

Zdobywanie informacji o odbiorcach jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek! Po prostu dodaj do formularza lub ankiety pola dodatkowe. Z pozyskaną wiedzą możesz tworzyć zaawansowane kryteria wyszukiwania kontaktów lub analizować pełne profile odbiorców.

Zostań ekspertem od personalizacji.

Stosowanie pól dodatkowych może brzmieć jak fizyka kwantowa, ale to naprawdę proste. Dodaj je do tematu lub treści wiadomości, aby Twoi odbiorcy poczuli się wyjątkowo.

Dopasuj treści do odbiorców.
  • Geolokalizacja
  • Miasto
  • Warszawa
  • Pole dodatkowe
  • Płeć
  • Kobieta

Dopasuj treści do odbiorców.

Im więcej danych zbierzesz, tym lepsze wyniki osiągniesz. Segmentuj kontakty w oparciu o ich wiek, płeć, lokalizację lub inne kryteria i przygotuj treści idealnie dostosowane do potrzeb i zainteresowań odbiorców.

Pola dodatkowe to coś więcej niż imię odbiorcy.

Pola dodatkowe to coś więcej niż imię odbiorcy.

Korzystając z przeróżnych rodzajów i formatów pól dodatkowych, możesz zbierać dowolne informacje. Automatyczna walidacja danych zagwarantuje jedynie poprawne, gotowe do użycia rekordy.

Oszczędzaj czas, używając wstępnie zdefiniowanych pól dodatkowych lub twórz własne, dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Zaawansowane pola dodatkowe pozwolą Ci zdobyć wiele cennych informacji o subskrybentach. Z ich pomocą 14% marketerów skutecznie segmentuje bazę adresową i automatycznie personalizuje treści.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?