GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
Agencja Interaktywna Manley

Agencja Interaktywna Manley

Specjalizujemy się w tworzeniu wizerunku małych i dużych firm w internecie. Nasze działania skupione są głównie na zwiększaniu sprzedaży oraz docieraniu do potencjalnych grup odbiorców poprzez sprawdzone działania i przemyślane strategie. Kompleksowo obsługujemy naszych Klientów z zakresu marketingu internetowego. Zajmujemy się pozycjonowaniem, reklamą Google Ads, tworzymy indywidualne strony internetowe, sklepy e-commerce i kampanie reklamowe.

  • Design
  • Rozwiązania IT
  • Branding i PR
  • Strategia marketingowa
  • Tworzenie treści

Skuteczna i przemyślana promocja Twojej firmy.

Indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie z zakresu marketingu internetowego. Przemyślane i skuteczne SEO, SEM i strony www.

Certyfikowany partner GetResponse

Jesteśmy specjalistami od reklamy, sprzedaży w internecie oraz działań zwiększających ruch. Zostaliśmy docenieni przez wiele firm za kompleksowe wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Nasz wykwalifikowany zespół specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych stron internetowych, sklepów e-commerce, pozycjonowaniu, reklamy Google Ads oraz planowaniu i tworzeniu kampanii reklamowych. Lubimy nieszablonowe rozwiązania oraz cenimy sobie bardzo dobry kontakt z Klientem.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.