GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
VENEO PERFORMANCE

VENEO PERFORMANCE

Od kilkunastu lat prowadzimy projekty performance’owe dla małych, średnich i dużych firm, z różnych branż, w tym dla wiodących marek w Polsce, leaderów w swoich branżach. Charakteryzuje nas długi okres współpracy z Klientami. Sprawiamy, że dzięki internetowi i nowoczesnym technologiom biznes naszych Klientów trafia na właściwy tor i nabiera rozpędu.

  • Budowanie baz mailingowych
  • Marketing automation
  • Tworzenie treści
  • Szkolenia

Przyspiesz swój biznes dzięki Performance Marketingowi!

Zajmujemy się kampaniami efektywnościowymi w internecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pchnie Twój biznes na właściwy tor!

Certyfikowany partner GetResponse

Veneo Performance jest wyspecjalizowaną dywizją Veneo w zakresie Performance Marketingu, zorientowaną na osiąganie konkretnych i mierzalnych efektów. Naszym przewodnikiem jest analityka internetowa. Dobieramy narzędzia i techniki z zakresu: SEO, SXO, Content Marketingu, Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads czy Twitter ADS. Dobieramy i przygotowujemy od podstaw skuteczną komunikację e-mail marketingową.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.