GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
DeSmart Software House

DeSmart Software House

DeSmart to trzydziestoosobowy software house z siedzibą w Gdyni, działający na rynku od 17 lat. Współpracujemy ze startupami i dużymi firmami od Australii po USA. Nasze projekty, rozwijamy wykorzystując zwinne metodologie Agile/scrum - na początku MVP, potem dalszy, iteracyjny rozwój oprogramowania, w ramach kolejnych sprintów. Programiści, projektanci UX/UI i analitycy aktywnie wspierają naszych partnerów w trakcie budowy ich dedykowanego oprogramowania.

  • Design
  • Rozwiązania IT

Projektowanie oraz budowa dedykowanego oprogramowania

Tworzymy dla naszych partnerów dedykowane aplikacje mobilne i webowe, dzięki którym ich cyfrowy biznes może rozwijać skrzydła.

Certyfikowany partner GetResponse

Budujemy dedykowane aplikacje mobilne i webowe w oparciu o React.js, Vue.js, Flutter, React Native oraz PHP i Node.js. Realizujemy warsztaty przedprojektowe, które pomagają naszym partnerom efektywnie wdrażać cyfrowe rozwiązania IT. Projektujemy graficzne inferface-y, mapuje procesy biznesowe, integrujemy i optymalizujemy architekturę systemów. Tworzymy rozwiązanie z zakresu: IoT, Smart Home, e- commerce oraz platformy marketplace.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.