GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
Projekt Zgoda

Projekt Zgoda

W Projekt Zgoda nie ma juniorów dla „małych” i keyaccountów dla „dużych’, dla nas każdy jest tak samo ważny. Pracujemy zarówno z małymi restauracjami, dużymi koncernami i międzynarodowymi korporacjami jak i spółki skarbu Państwa. Obsługujemy klientów z wszelakich branż od beauty po transport kolejowy.

Dla nas, w Zgodzie jest tylko jedna niemożliwa rzecz - to, że nie spotkamy się przy wspólnym projekcie.

  • Design
  • Branding i PR
  • Strategia marketingowa
  • Tworzenie treści

Projekt Zgoda – Agencja Kreatywna 360 i Studio Graficzne

Nic nie buduje tak, jak… ZGODA. Projekt ZGODA.

Certyfikowany partner GetResponse

Dla tych, którzy każdego dnia spotykają się w niezwykłym biurze w sercu Warszawy i stanowią trzon Projektu Zgoda, nie ma rzeczy niemożliwych. Logo, strategia komunikacji, content na stronę, koncepcja kampanii społecznej, nowy kierunek rozwoju, film o Tobie czy Twoim produkcie, lookbook, magazyn dla klientów, grafika, magiczna kratka na święta i niebanalna wysyłka? Proszę bardzo!

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.