GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
Best.net

Best.net

Best.net to agencja e-commerce z Poznania, która na rynku funkcjonuje od blisko 20 lat. Przez ten czas nieustannie rozwijamy i z sukcesem wdrażamy w wielu branżach autorską platformę - Extreme Commerce. Naszym celem jest dostarczanie dedykowanych rozwiązań dla e-sklepów z branży B2C oraz rozbudowanych systemów B2B.

W skład zespołu Best.net wchodzą project managerzy, developerzy oraz analitycy z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

  • Rozwiązania IT

Platforma e-commerce – stworzona do zadań ekstremalnych!

Efektywne i bezpieczne platformy e-commerce oraz sklepy B2C dostosowane do indywidualnych potrzeb e-biznesu.

Extreme Commerce – mocną stroną naszej autorskiej platformy są jej dedykowane funkcjonalności. Wśród nich między innymi: kalkulatory dostaw, indywidualne cenniki, zaawansowane wyszukiwarki produktów, liczne integracje oraz multisklepy. Dodatkowo, możliwość wdrożenia konfiguratorów produktów – narzędzi umożliwiających Klientom dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.