GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
DevaGroup

DevaGroup

Jesteśmy ekspertami od reklamy w Internecie. Działamy w branży od 1999 r. Posiadamy setki zadowolonych klientów, doskonałe referencje oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Świadczymy naszym klientom usługi związane z: pozycjonowaniem (SEO), Google Ads (SEM) oraz Social Mediami. Jesteśmy organizatorami barcampu semKRK, który odbywa się w Krakowie.

  • Strategia marketingowa
  • Tworzenie treści
  • Szkolenia

Google Ads, SEO i Social Media w najlepszych rękach!

Przygotuj kampanię SEM, SEO i Social Media u najlepszych specjalistów w branży!

Nasze działania skupiają się wokół reklamy w internecie. Zajmujemy się Google Ads, SEO oraz Social Media. Stawiamy na doświadczenie i wyspecjalizowany zespół. Szczegóły naszych ofert znajdują się tutaj: https://www.devagroup.pl/. Nasz CEO, Krzysztof Marzec szkolił najlepsze agencje i domy mediowe bezpośrednio na zlecenie Google. To również pomysłodawca i organizator semKRK – największego barcampu branży SEM oraz gali nagród semKRK Awards.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.