GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
VENEO

VENEO

Jako marketingowa agencja strategiczno-digitalowa posiadamy specjalistyczną wiedzę z wszystkich obszarów marketingu internetowego. Od 2004 roku zajmujemy się zarówno kreacją, jak i zakupem mediów internetowych. Jesteśmy pionierami na polskim rynku działań w duchu Digitalowego Marketingu Funkcjonalnego (DMF).

Wybrani klienci: Koral, Doppelherz, Protefix, Konspol, Piwniczanka, Helios, Luxmed, MPM, TVN, TVP, Bruk-Bet, PORTA, Grupa PGD, Góralki.

  • Design
  • Rozwiązania IT
  • Branding i PR
  • Strategia marketingowa

Digitalowa transformacja Twojej marki

Jesteśmy agencją strategiczno-digitalową. Przeprowadzamy kampanie reklamowe. Projektujemy doświadczenie marki.

Certyfikowany partner GetResponse

Domeną Veneo jest kreowanie strategii marek, brandingu oraz strategii komunikacji. Przeprowadzamy zintegrowane kampanie marketingowe łączące on-line z off-line’m, projektujemy aplikacje i strony internetowe dostarczając klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Rozumiemy nowe technologie i stosujemy w praktyce narzędzia oraz techniki digital marketingu w połączeniu z zaawansowaną analityką internetową i wiedzą naszych specjalistów.

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.