GetResponse Marketplace Zacznij za darmo
JAMEL INTERACTIVE

JAMEL INTERACTIVE

Jamel to agencja interaktywna z 16-letnim stażem. Od 5 lat bierzemy udział w klasyfikacji polskich agencji, otrzymując czołowe noty w tym badaniu. W kategorii „Zadowolenia klienta ze współpracy z agencją”, jesteśmy na podium, uzyskując w skali 1-5 średnią ocenę 4,72. Trudno o lepszą rekomendację.

  • Design
  • Branding i PR
  • Strategia marketingowa
  • Tworzenie treści

Agencja Interaktywna z Gdańska koło Warszawy

Jesteśmy agencją interaktywną, która dostarczy Ci wysokiej jakości produkty w dziedzinie kreacji i marketingu internetowego!

JAMEL to agencja interaktywna z Gdańska, która łączy kompetencje software house’u z agencją kreatywną. Specjalizujemy się w digital marketingu i social mediach, wdrażamy serwisy internetowe i aplikacje webowe, animujemy i kręcimy wideo. Mamy przyjemność współpracować z markami takimi jak: Allianz, Allegro, Deloitte, Comarch, ERGO Hestia, Jysk Polska, KPMG, LOTOS, LPP, Medicover i wiele innych. Brakuje tylko Ciebie!

Każdy uczestnik Programu GetResponse Marketplace (czyli „Uczestnik”) jest niezależnie działającym podmiotem trzecim, który nie jest w żaden sposób powiązany, stowarzyszony, zatrudniony lub reprezentowany przez GetResponse. Nie zalecamy, nie sponsorujemy i nie weryfikujemy produktów czy usług Uczestnika, a jedynie przedstawiamy Ci jego ofertę biznesową wyłącznie dla celów informacyjnych.