Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
PayU

Kategoria

 • E-commerce
 • Inny

Data aktualizacji:

September 2019

PayU

Dzięki integracji konta GetResponse z PayU umożliwisz swoim klientom natychmiastowe płatności kartą kredytową lub debetową.

GetResponse

PayU to najczęściej wybierany system płatności internetowych w Polsce, cieszący się także najwyższym zaufaniem wśród e-konsumentów (raport E-commerce w Polsce 2019, Gemius dla Izby Gospodarki Elektronicznej).

Wśród ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności oferowanych przez PayU w Polsce są: karty kredytowe i debetowe, szybkie przelewy elektroniczne (tzw. pay by linki), raty 100% online, płatności odroczone, płatności cykliczne, portfele elektroniczne Apple Pay i Google Pay, a także BLIK i płatności jednym kliknięciem.

Za pośrednictwem PayU sklepy internetowe rozwijające sprzedaż transgraniczną i posiadające zagranicznych klientów mogą realizować płatności w lokalnych walutach bez konieczności zakładania i utrzymywania rachunków walutowych.

Integracji możesz dokonać, klikając tutaj.

Przydatne linki:

Przewodnik dla klientów PayU – pierwsze kroki

Lista rodzajów dóbr i usług wyłączonych z obrotu

 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API