Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Manzana

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

January 2020

Manzana

Zwiększ częstotliwość zakupów i zyski firmy dzięki integracji z Manzana.

Wykorzystaj Manzana do zarządzania relacjami z obecnymi, potencjalnymi i nowymi klientami oraz do automatyzacji tego procesu we wszystkich kanałach komunikacji i sprzedaży.

Manzana Group oferuje rozwiązania CRM Microsoft Dynamics i Manzana Loyalty do automatyzacji programów lojalnościowych. Według Microsoft, Manzana Group jest jednym z pięciu najlepszych partnerów Microsoft Dynamics w sektorze handlowym (2012 FINALISTA PARTNERA ROKU – Microsoft Dynamics Retail Industry). Wśród naszych klientów są Media Markt, Home Credit Bank, Miele, Siebel Juwelier, Next, Victoria’s Secret, The Body Shop, MAC, Jo Malone, La Senza, Mothercare, FC Spartak Moscow i inne sieci i operatorzy programów lojalnościowych.

Dzięki tej integracji wszystkie kontakty z Manzana zostaną automatycznie importowane do konta w GetResponse, a Twój zespół będzie mógł korzystać z zaawansowanych narzędzi do email marketingu bez większych inwestycji i na zupełnie nowym poziomie.

Możesz zwiększyć skuteczność programów lojalnościowych dzięki zwiększonej transparentności i lepszej kontroli procesów na wielu platformach. Łatwiej będzie Ci śledzić wyniki kampanii i optymalizować ich zakres i budżet.

 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API