Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
MailOptin

Kategoria

 • Analityka

Data aktualizacji:

March 2018

MailOptin

MailOptin to plugin do platformy WordPress, wspomagający optymalizację konwersji i automatyzację emaili. Użyj go do zwiększenia bazy adresowej i zaangażowania odbiorców!

MailOptin pomoże Ci pozyskać nowych klientów dzięki formularzom zapisu, które możesz umieścić na swojej stronie w WordPressie. Masz do dyspozycji pop-upy, paski z powiadomieniami, widgety… i wiele więcej! Gdy pozyskasz nowego odbiorcę, MailOptin pozwoli Ci zaangażować go dzięki serii emaili, wysyłanych w oparciu o określone zdarzenia.

Jak działa ta integracja?

 1. Zaloguj się do konta MailOptin i przejdź do menu Connections.
 2. W sekcji GetResponse Connection wprowadź klucz API GetResponse. Znajdziesz go w koncie GetResponse w menu Integracje i API.
 3. Jeśli posiadasz konto GetResponse Enterprise, zaznacz pole “Activate” w sekcji GetResponse360 Account, a następnie wprowadź adres swojej domeny. Uwaga! Adres domeny powinien zostać wprowadzony bez przedrostków “www”, “http://” lub “https://”.
 4. W ostatnim kroku zaznacz, do jakiego kraju jest przypisane Twoje konto.
Podobne integracje
 • LiveHelpNow

  LiveHelpNow

  LiveHelpNow! oferuje szeroki wybór narzędzi, dzięki którym usprawnisz obsługę klienta – w tym live chat i obsługę połączeń telefonicznych.
 • WordPress

  WordPress

  Zaproś czytelników i komentujących do subskrypcji i zwiększ ich zaangażowanie dzięki integracji GetResponse z WordPressem.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API