Twoje konto, Twoje korzyści.

Zakładając konto w GetResponse, zyskujesz dostęp do skutecznych narzędzi,
dzięki którym zawsze będziesz o krok przed konkurencją.

Program polecający

Zaproś znajomego do GetResponse, a oboje dostaniecie od nas po 100 zł premii na poczet przyszłych płatności. A jeśli dzięki Tobie 3 osoby założą konta płatne, otrzymasz darmowy dostęp do wybranego kursu z naszego programu certyfikacyjnego!

Niezbędnik marketera

Korzystaj z limitowanych ofert i odbieraj zniżki na ulubione usługi marketingowe – dostępne jedynie dla klientów GetResponse.

Program certyfikacyjny

Chcesz zostać ekspertem od online marketingu? Dołącz do naszego programu certyfikacyjnego i zdobądź uznany w branży certyfikat. Wybierz konto PRO, aby uzyskać darmowy dostęp do kursu z email marketingu.

Marketplace

Szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci tworzyć treści, planować strategię marketingową lub projektować szablony newsletterów? Przejrzyj bazę ofert naszych partnerów. A może sam jesteś ekspertem w dziedzinie marketingu? Dołącz do nas już dziś i zyskaj nowych klientów.

Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy w korzystaniu z platformy GetResponse? Chcesz osiągać jeszcze lepsze wyniki? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się o więcej o naszych narzędziach, obejrzysz ciekawe webinary, odkryjesz sprawdzone taktyki marketingowe i poprawisz skuteczność kampanii.

Wsparcie klienta

W czym możemy pomóc? Skontaktuj się z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem obsługi klienta. Napisz do nas na czacie lub wyślij email – chętnie pomożemy!

Uniwersytet GetResponse

Dowiedz się więcej o online marketingu. Zapisz się na bezpłatne kursy online, aby zdobyć cenną wiedzę, poznać przydatne wskazówki i wypróbować sprawdzone strategie marketingowe.

Webinar wprowadzający

Zobacz, jak tworzyć skuteczne kampanie marketingowe i rozwijać firmę z GetResponse! W naszym webinarze pokażemy Ci, jak zarządzać pulpitem, budować listy kontaktów, publikować landing pages i formularze, wysyłać wiadomości email... i wiele więcej!

List Building Program

Dowiedz się, jak powiększyć bazę adresową dzięki wiedzy na temat email marketingu, copywritingu, optymalizacji konwersji, generowania ruchu, blogowania i wielu innym umiejętnościom wykorzystywanym w online marketingu. Zacznij naukę już dziś i monitoruj swoje postępy, mając zawsze pod ręką wszystkie materiały w koncie GetResponse.